Смерть не шкодує нікого: в Дніпрі помер підліток 17 років!

Смерть не шкодує нікого: в Дніпрі помер підліток 17 років!
8718 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні лікарі повідомили про те, що сталось із хлопчиком, який вчора знепритомнів просто посеред вулиці. За словами медиків, юнака врятувати не вдалось, тож вони висловлюють свої співчуття батькам.

Вчора ввечері, на вулиці Калиновій в Дніпрі, поряд з магазином “АТБ” без жодних причин хлопець 17 років впав на асфальт. Про це повідомили небайдужі перехожі, які в той момент знаходились на місці події. За їхніми словам, підліток спокійно рухався тротуаром, але йому стало погано. Через це він раптово для всіх впав на землю та припинив подавати ознаки життя. Перехожі перелякались, коли побачили це та одразу викликали швидку допомогу. Підлітка одразу направили до лікарні імені Мечникова. Але той вже перебував у стані клінічної смерті. Лікарі намагались докласти максимум зусиль для того, щоб врятувати його життя. Але навіть попри швидку реакцію перехожих та лікарів, зберегти життя підлітка не вдалось. Сьогодні констатували смерть. Тож лікарі вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким хлопчика. Про причини того, що сталося, вони повідомлять рідним згодом, адже спершу необхідно провести дослідження.

Також поліція сьогодні повідомила про випадок неймовірної жорстокості підлітків. За даними правоохоронних органів, група дітей побила свого однолітку серед білого дня. Після отриманих побоїв 11-річного Івана довелось відправити до карети швидкої допомоги. Лікарі констатували перелам щелепи та сильні синці. Також підліток залишився без декількох зубів. Лікарі зробили все, що було в їхніх силах для того, щоб зробити шкоду мінімальною. Вони врятували ті зуби, які було можливо та зменшили вплив ударів на щелепу. Як покарають таку жорстокість? Поки не розповіли, проте й безкарними такі звірства точно не лишать.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео