В дитячій бібліотеці Кривого Рогу відкрила свою виставку Ірина Бердак

В дитячій бібліотеці Кривого Рогу відкрила свою виставку Ірина Бердак
9003 ПЕРЕГЛЯДІВ

Дванадцятого березня відкрилась виставка Ірини Бедрак. Експозицію складають вироби з натуральних матеріалів: шерсті та акрилу. На унікальні витвори мистецтва можна подивитися в Криворізькій бібліотеці.

Біографія художниці бере свій початок в Київській області. Вона здобула освіту в Дніпропетровському державному університеті. Не дивлячись на технічну освіту, Ірину не полишала любов до малювання. Це хобі в Бедрак з'явилося ще в дитинстві. Навчаючись в школі, вона мріяла працювати дизайнером. Для того, щоб дійти до своєї мети, художниця закінчила багато різних курсів з моделювання, фотографії та вишивання одягу. Тридцять років тому Ірина відвідала Кривий Ріг. Саме в цьому місті вона отримувала перші уроки написання художніх творів аквареллю.

На зорі творчого шляху дівчина виготовляла іграшки технікою “сухого валяння”. Ці роботи радували глядачів на міських виставках. Художниця продовжувала розвиватись та опановувати нові стилі. На одній із багатьох відвіданих нею експозицій, дівчину зацікавили вироби із натуральної шерсті. Роботи були виготовлені технікою “шерстяна акварель”. Бадрак запевняє, що її хобі допомагає розслабитися. Це хороша арттерапія. Ірина постійно вдосконалюється, адже в нашому світі той, хто не розвивається, ніколи не досягне своєї мети. А влаштовуючи майстер-класи, вона передає свої навички іншим людям.

На рахунку Ірини Бедрак вже 4 виставки. На останній експозиції в міській Криворізькій бібліотеці представлено понад 20 робіт жінки. Там всі охочі можуть побачити роботи, виготовлені технікою “шерстяна акварель”, картини з акрилу та вироби з натуральної шерсті. Виставка “Кольоровий світ Ірини Бедрак” буде тривати один місяць.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео