План “Перехоплення”: в Дніпрі грабіжники викрали банкомат за допомогою вибуху

План “Перехоплення”: в Дніпрі грабіжники викрали банкомат за допомогою вибуху
7662 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція міста Підгороднє, яке знаходиться в Дніпровській області, оголосила план “Перехоплення”. Вони розповіли, що сьогодні, вранці двоє грабіжників підірвали банкомат “Ощадбанку”. Після чого злочинці скрились з грошима. Тож тепер поліціянти просять всіх, хто володіє інформацією про місце перебування злочинців, повідомити про це.

Поліцію викликала місцева жителька, яка почула вибух. Жінка розповіла, що приблизно о 4 ранку вона почула, як розбилось скло. Тож вирішила перевірити, що саме сталось та вийшла на вулицю. Там вона вже побачила пошкоджений банкомат, який знаходився в самій будівлі. Потім вона зрозуміла, що сталося пограбування. На її очах двоє осіб, одягнутих в чорне намагалися поїхати з місця скоєння злочину із сумкою чи рюкзаком у руках. За словами очевидиці, описати їх вкрай важко. Вони були середньої статури, одягнуті в усе чорне та рухались майже на максимальній швидкості. Єдине, що помітила жінка, так це те, що рюкзак вони намагались тримати якомога міцніше. Що і наштовхнуло її на думку про пограбування.

Коли поліція приїхала на місце скоєння злочину, вони побачили, що вікно у будівлі розбите. В місці, де знаходився банкомат, не лишилось нічого, окрім екрана. Все інше сильно постраждало від вибуху. За попередніми даними слідства, касета від нього була викрадена. Там знаходились всі гроші, якими заповнили її для мешканців міста. Тепер правоохоронці намагаються спіймати грабіжників для того, аби повернути банку його власність. Навіщо, їм це було, сказати поки важко, адже всі гроші в касеті помітили, і якщо її відкрити іншим ключем, вона обприскає гроші фарбою. Тож якщо вам відома якась інформація про те, де наразі перебувають двоє грабіжників, повідомте, будь ласка, поліцію.

Мої відео