А війна все триває: в Дніпро привезли двох поранених!

А війна все триває: в Дніпро привезли двох поранених!
7324 ПЕРЕГЛЯДІВ

Війна на Донбасі все ще триває. Вона не шкодує нікого в незалежності від віку, статі та інших ознак, страждають усі. Прикро, але наші захисники все частіше почали отримувати сильні поранення. Їхнє лікування потребує не просто хірургічного втручання, а інколи навіть віртуозної майстерності від лікарів.

Тетяна Губа, яка вже протягом довгого часу займається питаннями у справах поранених, яких привозять до Дніпра, на своїй сторінці в Фейсбуці повідомила про ще двох постраждалих. Вони мають поранення від вибуху міни. За її словами один із поранених перебуває у важкому стані. Він не може самостійно дихати, тож потребує постійної вентиляції легень. Його вже доправили до Дніпровської лікарні імені Іллі Мечникова. Що ж стосується другого військового, то на відміну від його товариша, він постраждав не так сильно. Він наразі перебуває у військовому госпіталі. Лікарі пильно стежать за станом його здоров’я, проте запевняють, що його життя у повній безпеці.

Також війна не пошкодувала і тих, хто 1 березня рухався на авто у зоні бойових дій. Машина з військовими натрапила на невідомий вибуховий пристрій просто посеред дороги. Звідки він там з’явився, ніхто не знає, проте саме через нього постраждало дев’ятеро наших бійців. Восьмеро з них отримали бойові травми, а в одного сильне поранення. В деталях того, що відбулось, намагаються розібратись.

Збройні сили України повідомляють, що за останніми даними, з початку лютого бойовики втратили 37 осіб. За останній період, який бере початок від перемир’я, вони втратили 161 людину з підрозділів, 12 одиниць техніки та зброї. А ще 183 особи наразі в них зазначені як “санітарні втрати”. Наші військові мають більшою мірою поранення, проте у важкому стані після бойових дій в Дніпрі перебуває двоє воєнних.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео