Чому Ксенія Павленко покинула проєкт, на який так сильно мріяла потрапити?

Чому Ксенія Павленко покинула проєкт, на який так сильно мріяла потрапити?
7610 ПЕРЕГЛЯДІВ

11 сезон “Холостяка” набирає все більших обертів. Починають падати фаворити. Тож нещодавно повідомили, що Ксенія Павленко, 20-річна мешканка Дніпра, покинула проєкт під час другого ефіру. Що стало причиною такого різкого повороту? І чому Михайло так непередбачувано для глядачів змінив свою думку?

Як і будь-яка дівчинка 20-річна Ксенія мріяла про принца. Тож коли вона побачила Михайла, то одразу вирішила взяти участь у проєкті. Вона була зацікавлена чоловіком та прагнула якомога скоріше опинитись із ним сам на сам для того, щоб познайомитись. Проте замість особистого побачення красуня отримала зустріч утрьох. Прийшовши на побачення Лола та Ксенія сильно здивувались, адже обидві йшли на особисту зустріч. Жодна з них не знала, що цього разу дім для дівчат не один, а цілих два. Тож через те, що вони були так неприємно вражені будь-який настрій на побачення у них зник. Проте між конкурсантками виявилась дуже велика різниця. Коли мова торкнулась побачення, Лола змогла чесно та відкрито сказати про свої почуття, на відміну від Ксенії, яка намагалась сховати все глибоко в серці. Та як би вона не старалась, було помітно, що таке ставлення її образило.

На першому тижні дівчина здалась Михайлу легкою у спілкуванні. Проте другий тиждень все змінив. Красуня, яка не мала ще жодних серйозних стосунків і прагне мати такий самий шлюб, як і її батьки, все ж таки покинула проєкт. Вона не захотіла відкриватись на першому побаченні, адже ще не звикла до холостяка. Тож тренер з різних видів танцю, активна та життєрадісна Ксенія не завоювала довіру Михайла. Проте там все ще залишилось троє Дніпрянок, які продовжать змагатись за серце “Холостяка” країни. Тож чекаємо наступного випуску, аби побачити інших учасниць.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео