Прокурор області особисто поспілкувався з ув’язненими з Криворізької в’язниці!

Прокурор області особисто поспілкувався з ув’язненими з Криворізької в’язниці!
7523 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сергій Сообщник, який виконує обов’язки замісника керівника Дніпровської обласної прокуратури, разом з Аланом Цховребовим, головою обласної прокуратури та ще декількома представниками правоохоронних органів провели перевірку стану в’язниці №3. Крім того, до процесу перевірки долучились і працівники медичного філіалу, на чолі яких знаходилась Анна Астахова.

“Криворізький заклад виконання покарань” та частина медичного філіалу Головного Управління “Центру охорони здоров’я державної кримінально виконавчої служби України” гідно витримали всі етапи перевірки. Вони змогли продемонструвати усю необхідну документацію, яка стосується медичних записів історій хвороби ув’язнених. Також вони продемонстрували здатність своєчасного надання медичної допомоги в’язням.

Для того, щоб переконатись у правдивості свідчень не лише від працівників, замісник прокурора особисто поспілкувався з ув’язненими. Він поцікавився умовами перебування та тим, чи надано ув’язненим всі необхідні речі для відбування часу покарання. Завершився цей візит вже традиційно. Була проведена нарада між прокурорами та начальником філії медичних працівників, головним спеціалістом відділу Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та виконавцем обов'язків начальника установи. За результатами перевірка зареєстрована, як успішна.

Також поліція повідомила про подробиці події, яка сталась 13 березня. В Дніпрі жителі багатоповерхівки на проспекті Героїв 2 знайшли чоловіка. Він лежав серед під’їзду без свідомості. Його обличчя було сильно скаліченим, а весь одяг залито кров’ю. Як з’ясувалось пізніше, чоловік пив із незнайомцями, один з яких мешкає в цьому будинку. Він посварився з одним із них, через що почалась бійка. Потерпілий виявився слабшим, через що його побили та віднесли до під’їзду. Потім винуватець повернувся до квартири, змив кров та продовжив пити. Побитого одразу доставили до лікарні. В нього сильні гематоми, черепно-мозкова травма, мозкова кома та перелам шиї.

Зловмисника вже встигли затримати. Після встановлення всіх деталей слідства, справу передадуть до суду. Скільки років отримає нападник, покаже слідство. Все залежатиме від того, що в першу чергу, скажуть лікарі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео