Неймовірно, проте реально: в Дніпрі знайшли гриби, які можуть рости понад 1000 років!

Неймовірно, проте реально: в Дніпрі знайшли гриби, які можуть рости понад 1000 років!
8129 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні в Дніпрі відрили неймовірну знахідку. Грибники повідомили про відкриття грибу Armillaria ostoyae. І що ж такого в цих грибах, може виникнути питання у багатьох дніпрян. Проте насправді ці гриби є дуже рідкісними. Вони можуть прожити від сотні до тисячі років. А знайшли їх на території верхньодніпровської ОТГ. Крім того, що цей вид грибів славиться тривалістю свого життя, він виділяється ще й своїми габаритами.

В народі його називали раніше опеньок темний, тож згодом ця назва й закріпилась за рослиною. Він має випуклу шляпку червоно-жовтого або коричневого кольору. В центрі в неї більш насичений колір, а от краї вкриті бахромою. Пластинки рідкісні, прирослі, у молодих грибів білувато-жовті, з часом стають пофарбованими більш інтенсивно. Ніжка зазвичай кольору капелюшка, з торочкуватим добре вираженим кільцем і потовщенням біля основи. М'якуш пухкий, білуватий або трохи жовтуватий.

Грибники розповіли про те, що один із таких грибів росте в США. Він розташовується у штаті Орегон. Йому вже майже 2 тисячі років. Також він має звання найважчої істоти на планеті земля. Приблизно вчені порахували, що вага такого грибу може складати від 600 до 35 тисяч тонн. Тож якщо ніхто не зруйнує їхнє місце росту, то, можливо, і в Україні буде знаходитись найбільший гриб у світі. Адже лише у 1998 році вчені змогли довести, що в Америці знаходиться не зрощення багатьох рослин, а єдина цільна структура.

Проте цей гриб є паразитом. Він пречудово вміє розкладати лігнін, що допомагає йому роками паразитувати на деревах та їсти їхні поживні речовини. Тож якими б красивими та унікальними не були б ці гриби, зазвичай їх намагаються викорчовувати, поки вони не вбили дерева, інакше врятувати рослини не можна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео