Вандалізм в Дніпрі набирає обертів! Пошкодили фонтан “Гейзери”

Вандалізм в Дніпрі набирає обертів! Пошкодили фонтан “Гейзери”
7955 ПЕРЕГЛЯДІВ

Останнім часом в Дніпрі досить частими стали випадки вандалізму. Хтось намагається завдати шкоди тому, що інші роблять заради доброустрою міста. Минулого тижня повідомляли про те, що хтось навмисно пошкоджував фігурки, які стали своєрідною культурою міста. Спочатку відірвали частину потяга, потім справа дійшла до руйнування коліс велосипеду. А сьогодні вандали вирішили перейти всі межі.

На Січеславській набережній в Дніпрі хтось завдав величезної шкоди фонтану “Гейзери”. Було пошкоджено 5 решіток. Ким та коли саме, намагаються встановити правоохоронні органи. Ніхто не розуміє, чого саме намагаються домогтись зловмисники, проте якщо так триватиме і надалі, вони можуть перейти й до знищення історичних пам’яток.

Зараз комунальним службам доводиться проводити роботи по відновленню цієї структури, як і двох попередніх. Також вони вже замовили решітки. А поліція подовжує проводити пошуки тих, хто це зробив. Поліціянти обіцяють, що вони все ж таки знайдуть спосіб викрити вандалів, які намагаються зруйнувати гармонію міста. Адже їхня активізація дуже схожа на спробу розтрощення культури міста. Нещодавно повідомляли про те, що хтось сильно пошкодив ряд елементів в парку Пам’яті та Примирення. В ньому вандали лютували не на жарт. Встигли зламати опори молодих дерев, вивернути з землі лавки, поламати та зіпсувати дитячі гойдалки.

Якщо вам відома хоча б якась інформація стосовно того, що відбувається, повідомте поліцію. Адже доброустрій міста – це справа кожного небайдужого мешканця. Поліція поки не має інформації стосовно того, хто це робить. Вони намагаються встановити, чи це діє одне угруповування, яке має певну мету, чи це просто ряд збігів і випадкові спроби самоствердження підлітків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео