Часті випадки пограбування: як дніпряни намагаються захистити себе?

Часті випадки пограбування: як дніпряни намагаються захистити себе?
8237 ПЕРЕГЛЯДІВ

На Дніпровщині, як і на території всієї України досить частими стали випадки пограбувань. Тож для того, аби якось забезпечити собі захищеність, дніпряни почали вигадувати різні варіанти протидії злочинцям. Нещодавно продавець із Дніпра розповів про те, що тепер деякі жителі міста купляють не один, а два сейфи. При чому один гарний, для зберігання всієї необхідної інформації, а другий – підробка, аби надурити шахраїв.

Сергій Ковалевський розповів про це на своїй сторінці в Фейсбуці:

“Чоловік років 45 впевнено зайшов в мій Центр безпеки. Було видно: він знає, чого хоче. Тож одразу зупинився біля сейфів і почав ретельно вивчати цінники.

- Мені потрібно відразу два сейфи. Один – хороший, який буде стійким до вогню та зламів. А другий – дешевше, щоб не шкода! Так почалась моя з ним розмова, запевнив Сергій. Мене щиро здивував вираз про сейф «щоб не шкода». І я поцікавився, навіщо йому другий.

- А що Ви будете робити з сейфом, який дешевше? Для чого той, що “не шкода”?

В голові я вже прокрутив кілька варіантів, які можуть бути: в офіс, на подарунок тещі.

Але відповідь була зовсім не такою!

- Муляж для злодіїв. Я поставлю його на помітне місце. Наложу туди якісь непотрібні речі. І якщо злодії проникнуть в будинок, то вони винесуть цей сейф. А хороший сейф я заховаю. І буду зберігати там цінні речі та документи.

- А чому ви вирішили, що злодії до вас неодмінно проникнуть, – продовжив діалог я. – У вас погані двері? Або замки слабкі?

- Можливо ... Я в них не розбираюся. Ось і вирішив перестрахуватися.

Чоловік все ж купив 2 сейфи. Поки йому так спокійніше”.

Тож дніпряни намагаються захистити себе всіма силами. Є й інші варіанти захисту, наприклад, хтось міняє замки та двері, хтось встановлює сигналізацію. Проте найголовніше, всі прагнуть лише одного – захистити себе!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео