Суд над підозрюваними у рейдерському захопленні ринку!

Суд над підозрюваними у рейдерському захопленні ринку!
13975 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ця справа бере свій початок ще у 2018 році, від створення злочинного угрупування на чолі з адвокатом, який і запропонував провести операцію. За даними поліції 30 чоловіків, повністю озброєні, увірвались на територію ринку. Зараз проти шістьох з них відкрито кримінальне провадження. Слідство вже отримало всі необхідні дані та передало справу до суду.

Як зазначили правоохоронці, 42-річний адвокат створив злочинне угруповування, яке складалось з 6 осіб. Вони скоювали тяжкі та особливо тяжкі злочини, серед яких було рейдерське захоплення ринку в Дніпрі. Сам ринок належить групі з обмеженою відповідальністю.

У 2018 році після рейдерського захоплення, зловмисники якимось чином змогли перереєструвати його на себе. Тепер він перетворився на приватний заклад, яким володіє один із членів банди. Заплативши ще 30 особам, вони з легкістю захопили ринок. Адвокат розв'язав усі правові питання для того, щоб попередній власник не міг претендувати на власність. Також він пересклав домовленості з орендаторами, аби ті сплачували оренду суб’єктам власності, а не попередньому володареві.

Для того, щоб власник не зміг підірвати їхні плани, чоловіки самостійно контролювали процес сплати та патрулювали ринок, щоб на нього не потрапив попередній власник. Вони погрожували всім, аби ніхто не спромігся надати допомогу чоловікові.

А для того, щоб на 100 відсотків впевнитись у тому, що вони отримають все необхідне та не матимуть проблем, у 2020 році банда загрожувала і власникові. Відчувши безкарність, того ж року вони сильно побили громадянина, який розлучився із подругою одного з учасників банди. Чоловіка встигли врятувати завдяки своєчасному наданню допомоги.

А суд скоро призначить дату проведення першого слухання за скоєння ряду злочинів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео