Сімейні, житлові та земельні – в Миколаєві назвали ТОП-3 питань клієнтів

Сімейні, житлові та земельні – в Миколаєві назвали ТОП-3 питань клієнтів
11380 ПЕРЕГЛЯДІВ

Серед топ-питань, з якими звертаються клієнти до системи БПД Миколаївщини – питання в сфері сімейного, житлового та земельного законодавства. Таку статистику маємо за результатами роботи у 2021 році. Якщо казати про потреби клієнтів, то в більшості випадків краяни зверталися за отриманням консультацій та роз’яснень, адже часто для вирішення правової проблеми не потрібно звертатися до суду, достатньо вчасно звернутися до потрібних установ чи організацій та мати певний алгоритм дій
«Виявлення потреб клієнта вимагає ґрунтовної підготовки і індивідуального підходу, адже кожна справа унікальна, навіть якщо це типове питання, на кшталт призначення аліментів. Оскільки в будь-якій ситуації є свої нюанси, які можуть стати вирішальними для успішного завершення справи. А буває так, що клієнт звертається з одним питанням, але в процесі бесіди та вивчення документів виявляється, що вирішення потребує цілий ряд правових проблем. До прикладу, в практиці юристки Миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторії Пазурчик був клієнт, у якого вона вела одночасно сім справ і всі вони стосувались сімейних правовідносин», - зазначила директорка Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша.
Відзначимо, що особливого значення цього річ набувають питання земельних правовідносин, це пов’язано із земельною реформою, що наразі триває в Україні. Одним з найбільш запитуваних питань є порядок оформлення права власності на земельну ділянку, який включає в себе порядок виділення в натурі невитребуваних паїв. Серед важливих моментів є те, що законодавець обмежив строки, протягом яких можна оформити право власності на невитребувану земельну ділянку. Власники або їх спадкоємці мають час до 1 січня 2025 року, якщо до цієї дати не оформити право власності, то вони вважатимуться такими, що відмовилися від одержання земельної ділянки. Тож, краяни як ніколи потребують допомоги юристів, щоб розібратися в тонкощах земельного законодавства та не втратити свої права.
Також дуже частими є звернення за правовою допомогою з питань безпосередньо користування земельною ділянкою, а саме реалізація договорів оренди. Серед проблем, з якими стикаються землевласники Миколаївщини – це невчасна або ж повністю відсутня сплата орендної плати за користування земельної ділянки, зазначимо, що вирішення подібної проблеми зазвичай потребує звернення до суду. З подібною проблемою до Снігурівського бюро правової допомоги звернулась мешканка району.
«Ще у 2015 році я уклала договір оренди земельної ділянки терміном на 15 років. Але орендну плату отримала лише за 2 роки, починаючи з 2017 року та по 2020 рік включно не отримувала жодної копійки. Крім цього, земельна ділянка три роки взагалі не оброблялась і заросла бур’яном, а орендар виїхав до іншого населеного пункту і не йшов на контакт взагалі. Лише за допомогою юриста бюро правової допомоги я змогла вирішити цю ситуацію та розірвати договір, який фактично не виконувався», - розповіла клієнтка.
В цій ситуації вирішити питання можна було лише у судовому порядку, отже начальник бюро Володимир Марковський підготував відповідну заяву до суду. Позовні вимоги суд задовольнив в повному обсязі та розірвав договір оренди земельної ділянки, таким чином відновивши права клієнтки.

Нагадаємо, що система БПД інформує громадян про їхні права та механізм їх захисту через:
– офіційний сайт системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/
– Фейсбук-сторінку системи БПД https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
– Телеграм-канал «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid
– Інстаграм-сторінку системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk
– правничу вікіпедію WikiLegalAid – https://wiki.legalaid.gov.ua
Отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань можна:
– за безкоштовним телефоном системи БПД 0 800-213-103
– скориставшись мобільним застосунком «Безоплатна правова допомога», завантаживши його через Google Play чи App Store за посиланням https://bit.ly/3hwwgqR
– скориставшись мобільним застосунком «Твоє право», перейшовши за посиланням https://bit.ly/3iorbkE
– у месенджері Фейсбук-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
– у публічному чаті Телеграм-каналу «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaidchat
– у приватному чаті системи БПД у Телеграм http://legalaid.gov.ua/telegram.html
– у приватному чаті системи БПД у Вайбер http://legalaid.gov.ua/viber.html
– написавши на електронну пошту центру з надання БВПД (адреси можна дізнатися за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/ )

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео