Люди змінюються, якщо дати їм другий шанс

Люди змінюються, якщо дати їм другий шанс
6085 ПЕРЕГЛЯДІВ

Підлітки інколи зіштовхуються з антисоціальними моментами життя, та не всі розуміють межу між добром і злом, не завжди можуть вибрати правильний шлях, а інколи вдаються до вчинення правопорушення. Неповнолітній, який вчинив правопорушення або нетяжкий злочин вперше, може стати учасником проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення».

Цей проект передбачає не покарання неповнолітнього, а його примирення з потерпілим, відновлення соціальних зв’язків з громадою та суспільством.
Крім усвідомлення провини, відшкодування завданої шкоди, примирення з потерпілим, відновне правосуддя передбачає розвиток особистості неповнолітнього, його ресоціалізацію.

Що ж це значить?

Ресоціалізація передбачає формування у підлітка позитивних рис та якостей, які сприяють поважному ставленню до оточуючих та стимулюють правослухняну поведінку.

До ресоціалізації неповнолітніх у Запорізькій області Регіональним центром залучаються фахівці соціальних служб, психологи громадських організацій. У деяких випадках психологи радять організувати дозвілля підлітку, в такому випадку учасники проекту мають можливість відвідувати гуртки та спортивні секції. Проте якщо переглянути статистику учасників проекту по Запорізькій області, більшість підлітків скоюють правопорушення у віці 16-17 років.

Низький матеріальний стан родини, прагнення мати новенький гаджет або модну косметику штовхають підлітків на необдумані, необачні протиправні вчинки. Якщо викреслити з протиправного рівняння матеріальну складову, ситуація може скластись іншим чином. Фахівці центру зайнятості мають можливість проводити профорієнтаційні заходи для неповнолітніх, аби виявити їх професійні здібності та нахили з подальшим працевлаштуванням неповнолітніх в межах чинного законодавства. В рамках реалізації проекту між Регіональним центром та Запорізьким обласним центром зайнятості було узгоджено спільний план заходів.

Наразі у Запорізькій області існує попит на робітничі професії, неповнолітні можуть пройти навчання та працювати на різноманітних підприємствах міста. Як зазначила директор Запорізького обласного центру зайнятості, при працевлаштування неповнолітніх дотримуються всіх норм чинного законодавства та здійснюють супровід неповнолітнього у період підбору роботи та працевлаштування. Такий вид ресоціалізації дає можливість не тільки покращити матеріальний стан та змінити світогляд, а й отримати знання, досвід та професію.

Теги: безоплатна правова допомога,відновне правосуддя,центри зайнятості, ресоціалізація

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео