Оксана Сальчук: 99 відсотків батьків на Рівненщині скористалися послугою єМалятко!

Оксана Сальчук: 99 відсотків батьків на Рівненщині скористалися послугою єМалятко!
393101 ПЕРЕГЛЯДІВ

У серпні 2021 року майже 700 батьків зареєстрували народження своїх дітей через єМалятко у відділах ДРАЦС Рівненщини. Батьки активно продовжують користуватися комплексною послугою, відтак минулого місяця в 16 відділах Рівненської області 100% батьків обрали інноваційний сервіс при здійсненні державної реєстрації народження. Загалом відділами ДРАЦС області у серпні складено 702 актові записи про народження.
Сервіс користується шаленим попитом у новоспечених батьків, адже лише за однією заявою можна отримати до 9 найпопулярніших послуг при народженні дитини. Більше того, сервіс єМалятко доступний і на порталі Дія.
Щоб отримати послугу необхідно мати мінімум документів: паспорти батьків, номер медичного висновку про народження дитини, або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о). Під час заповнення заяви також знадобляться:номер платника податків обох батьків, УНЗР одного з батьків (для отримання УНЗР дитини),інформація про дату, місто та відділ ДРАЦС, який зареєстрував шлюб, номер банківського рахунку в форматі IBAN (для нарахування допомоги на дитину), підтвердження про оплату адміністративного збору (для реєстрації місця проживання дитини).

Мої відео