Розірвання трудового договору з ФОП у односторонньому порядку

Розірвання трудового договору з ФОП у односторонньому порядку
225595 ПЕРЕГЛЯДІВ

Да Талалаївсього бюро правової допомоги звернулась пані Лариса за наданням правової допомоги у справі про розірвання трудового договору у односторонньому порядку. Як розповіла клієнтка бюро 25 січня 2005 року  між фізичною особою підприємцем  і нею  був укладений безстроковий  трудовий договір.  З 15 жовтня 2005 року  трудові відносини між фізичною особою підприємцем та найманим працівником, тобто заявницею, фактично були припинені.

Важливо!

Відповідно до п. 14 Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 р. № 260 « Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю»   записи про реєстрацію та зняття з реєстрації трудового договору дають право фізичній особі внести записи до трудової книжки працівника про прийняття та звільнення його з роботи.

 Обставина припинення трудових відносин підтверджується  наданою клієнткою центру   трудовою книжкою , з якої вбачається, що з 12 червня 2018 року  вона вже працювала  у іншого суб’єкта підприємницької діяльності на посаді продавця продовольчих товарів, а також дана обставина вбачається з довідки Пенсійного Фонду України, що підтверджує сплачені страхові внески у період з 01 липня 2004 року по 15 жовтня 2005 року.

У зв’язку з тим, що суб’єкт підприємницької діяльності до 29.03.2018 року не з’явився до Солом`янського центру зайнятості для зняття з реєстрації трудового договору, а згідно Витягу  загальної інформації про фізичну особу – підприємницької діяльності з 29.03.2018 року про державну реєстрацію ним було припинено підприємницьку діяльність фізичної – особи підприємця.

Ці обставини позбавляють її можливості в односторонньому порядку розірвати трудові відносини , оскільки для зняття трудового договору з реєстрації в центрі зайнятості необхідна особиста присутність обох сторін.

У зв’язку з припиненням підприємницької діяльності - Гайдай С.О. ,   вона не може зняти  з реєстрації у Центрі зайнятості  вищевказаний трудовий договір.

Дана ситуація, що склалася, порушує  її трудове право   та  отримання статусу безробітної. На даний час вона являється працевлаштованою особою та не має права перебувати на обліку в центрі зайнятості в статусі безробітної у зв`язку із чим вона і звертається з даною заявою до суду.

Узгодивши правову позицію з клієнтом, головний спеціаліст відділу «Талалаївське бюро правової допомоги» Аліна Кошка подала до Талалаївського районного суду Чернігівської області заяву про встановлення факту, що має юридичне значення.

 Правове обґрунтування позовної заяви:

Розірвання трудового договору між фізичною особою-підприємцем і найманим працівником здійснюється на підставі відповідних статей Кодексу законів про працю України (далі – КзпПУ) і Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою (затв. наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 р. № 260).

При припиненні трудового договору фізична особа-підприємець робить у трудовому договорі запис про підстави його припинення з посиланням на відповідні статті КЗпП. Сторони трудового договору мають сповістити державну службу зайнятості, яка зареєструвала трудовий договір, про факт припинення трудових відносин, пред’явивши свої примірники договору й додатки до нього.

Розірвання договору має бути підтверджене підписами сторін трудових відносин на трьох примірниках договору, один з яких знаходиться у фізичної особи-підприємця, другий – у працівника, третій – у державній службі зайнятості, яка здійснила реєстрацію трудового договору. Вчинення дій щодо зняття з реєстрації в центрі зайнятості розірваного трудового договору проводиться в присутності сторін трудового договору – роботодавця (фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності без створення юридичної особи з правом найму працівників або фізична особа, яка використовує найману працю, пов’язану з наданням послуг ) та працівника.

Відповідно до п. 9 Наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 8 червня 2001 р. № 260 « Про затвердження Форми трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю, та Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю» відповідальна особа центру зайнятості протягом трьох робочих днів знімає трудовий договір з реєстрації, про що робить відповідний запис у книзі реєстрації трудових договорів

Зняття трудового договору з реєстрації в службі зайнятості за відсутності однієї зі сторін трудових відносин можливе лише за умови надання службі зайнятості рішення суду, яке набрало законної сили, про розірвання цього договору або про визнання його недійсним.

 Згідно ч. 2 ст. 651 ЦК України договір може бути змінено  або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із  сторін у разі істотного порушення договору  другою стороною  та в інших випадках , встановлених договором або законом.

Відповідно до ч. 2 ст.  2 Кодексу законів про працю України працівники можуть реалізовувати право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу з фізичною особою. Чинним законодавством України встановлено особливий порядок урегулювання питань припинення трудових договорів, які укладаються між фізичними особами-роботодавцями й найманими працівниками.

Відповідно до ч.1 ст. 293 ЦПК України окреме провадження – це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності або відсутності неоспорюваних прав.

Відповідно до ч.2 ст. 315 ЦПК України у судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їхнього встановлення.

Згідно ст. 316 ЦПК України заява фізичної особи про встановлення факту, що має юридичне значення, подається до суду за місцем її проживання.

Талалаївським районним судом Чернігівської області позовні вимоги задоволено повністю, встановлено факт припинення трудових відносин.

 Справа - №747/350/19,

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео