Наближається дедлайн подачі юридичними особами інформації про своїх кінцевих бенефіціарних власників

Наближається дедлайн подачі юридичними особами інформації про своїх кінцевих бенефіціарних власників
389072 ПЕРЕГЛЯДІВ

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) доводить до відома керівників та представників юридичних осіб, що у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021р. № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі – наказ) з 11 липня 2021 розпочалася 3-місячна кампанія із розкриття суб’єктами господарювання своєї структури власності та кінцевих бенефіціарів.

 

Структура власності являє собою офіційний документ, що подається державному реєстратору для встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи. Його готують в довільній формі у вигляді схематичного зображення. Зразки складання схематичного зображення структури власності оприлюднено за посиланням на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України (https://mof.gov.ua/uk/samples_of_drawing_up_a_schematic_representation_of_the_ownership_str ucture-517).

Юридичні особи, які зареєстровані до набрання чинності вищезазначеним наказом (до 11.07.2021р.), зобов’язані у термін до 11 жовтня 2021 включно подати державному реєстратору структуру власності та інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

 

Звертаємо увагу представників громадських об’єднань, що відповідно до ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі – Закон), громадські об’єднання також зобов’язані розкривати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі подавати державному реєстратору структуру власності.

 

Внесення до Єдиного державного реєстру відомостей кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи можливе як під час проведення окремої реєстраційної дії відповідно до ч. 4 ст. 17 Закону, так і при вчиненні інших реєстраційних дій, при вчиненні яких передбачено подання документів для встановлення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

 

Протягом часу перебігу кампанії (по 11 жовтня 2021 року включно) адміністративний збір не сплачується у разі подачі державному реєстратору лише інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи. У разі одночасного внесення інших змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, а також починаючи з 11.10.2021, адміністративний збір буде сплачуватися у розмірі, встановленому ст. 36 Закону.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео