Інформаційне агентство : Тарас Грень: Усе про послугу єМалятко на порталі Дія Центри

Інформаційне агентство : Тарас Грень: Усе про послугу єМалятко на порталі Дія Центри
392351 ПЕРЕГЛЯДІВ

Для тих, хто цікавиться послугою єМалятко на ресурсі Дія Центри можна знайти тематичну добірку освітніх матеріалів. Перелік навчань, в яких містяться підказки і корисні поради по єМалятко - як для користувачів, так і для адміністраторів:
1. Вебінар “єМалятко в ЦНАП: запитання та відповіді”. На платформі ви дізнаєтеся, в чому унікальність послуги для громадян та місцевої влади. Також отримаєте інформацію про етапи надання послуги та перелік необхідних документів.
2. Вебінар «Як надавати послугу єМалятко в ДРАЦС?». У ході навчань можна дізнатися про актуальність послуги єМалятко для громадян та місцевої влади, етапи її надання й перелік необхідних документів. Також ви навчитеся коректно заповнювати заяву на порталі Дія.
3. Вебінар “єМалятко: реєстрація народження дитини в ДРАЦС”. Ви навчитеся реєструвати народження дитини в державному реєстрі актів цивільного стану, а також дізнаєтеся більше про роботу в державному реєстрі: заповнення, особливості роботи, підказки, труднощі, які можуть виникати.
4. Відеоінструкція для адміністраторів комплексної послуги єМалятко. Переглянувши відео ви дізнаєтеся, як змінився інтерфейс порталу Дія для адміністраторів і як це вплинуло на надання сервісу єМалятко. Серед додаткових послуг є можливість зареєструвати новонародженого в Реєстрі пацієнтів за умови, якщо батьки надали електронний медичний висновок про народження дитини.

5. Курс “Навчання адміністраторів послуги єМалятко”. Це повний базовий курс про те, як надавати комплексну послугу єМалятко. Під час навчань ви дізнаєтесь алгоритм надання послуги, а також навчитеся працювати в інтерфейсі порталу Дія та отримаєте іншу необхідну інформацію, що допоможе у наданні послуги єМалятко.
До речі, комплексний сервіс єМалятко користується шаленою популярністю у новоспечених батьків. Зокрема, в серпні цього року в Рівненській області 99% родин обрали єМалятко при державній реєстрації народження дитини, Львівській області - 98%, Волинській області - 96%. Важливо, що в цих областях майже 2 тисячі заяв батьки подали онлайн на порталі Дія

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео