Сервісна послуга «SMS-Маяк» - один із методів захисту від рейдерів

Сервісна послуга «SMS-Маяк» - один із методів захисту від рейдерів
200648 ПЕРЕГЛЯДІВ
Послуга SMS-Маяк реалізується в рамках пілотного проєкту Міністерства юстиції і дозволяє попередити злочинні наміри щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно сторонніх осіб.
При цьому необхідно дотримуватися кількох умов, адже сервісна послуга надається виключно:
на платній основі на підставі укладених договорів (інформування про зміни статусу об’єктів нерухомого майна коштуватиме 30 грн./міс. за 1 об’єкт., інформування про початок і перебіг реєстраційної процедури - 300 грн./міс. за 1 об’єкт)
за умови наявності зареєстрованого права власності на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна з присвоєним такому об’єкту реєстраційним номером
за умови використання кваліфікованого електронного підпису, у тому числі з використанням ресурсів комунікаційних мереж мобільного зв’язку («Mobile ID»).
Крім того, сервісна послуга SMS-Маяк дозволяє самостійно контролювати реєстраційні дії, оперативно дізнатися про зміни в реєстрі зручним способом (смс-повідомлення, електронна пошта, особистий кабінет).
"Щоб скористатись послугою «SMS-Маяк» необхідно отримати реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна. Це індивідуальний номер, який присвоюється окремо кожному визначеному об’єкту нерухомого майна при проведенні державної реєстрації права власності на нього вперше, не повторюється на всій території України і залишається незмінним протягом усього часу існування такого об’єкта. Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна присвоюється державним реєстратором за допомогою Державного реєстру прав", - зазначає Тарас Грень, начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
Таким чином, власникам об’єктів нерухомого майна, права на які отримані до 01.01.2013 року та оформлені у відповідності до законодавства, яке діяло на момент їх виникнення, для користування послугою СМС інформування необхідно зареєструвати свої права у Державному реєстрі прав.
Щоб отримувати повідомлення на електронну пошту, власнику об’єкта нерухомого майна необхідно здійснити наступне:
У випадку якщо права виникли та оформлені до 01.01.2013 року, відповідно до законодавства, яке діяло на момент їх виникнення, зареєструвати свої права у Державному реєстрі прав у державного реєстратора або нотаріуса. Під час звернення до суб’єкта державної реєстрації чи нотаріуса обов’язково вказати електронну адресу як адресу для зворотного зв’язку;
У випадку якщо права зареєстровані у Державному реєстрі прав, однак, адреса електронної пошти не була надана власником, звернутись до суб’єкта державної реєстрації чи нотаріуса для внесення відповідних змін до відомостей та включити свою електронну адресу до відомостей про право власності (поле “Додаткові відомості”).
Пам’ятайте! Державний реєстратор зобов’язаний невідкладно повідомляти власника об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву, а також відповідного користувача, обтяжувача, про подання/отримання заяви на проведення реєстраційних дій.
Ознайомитися з послугою можна за посиланням: https://smsmayak.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео