Тюремне ув’язнення і його наслідки для наркозалежної людини

Тюремне ув’язнення і його наслідки для наркозалежної людини
139706 ПЕРЕГЛЯДІВ
Головним завданням держави у напрямі подолання наркоманії має бути не покарання, а безпека і лікування наркозалежних людей.
За експертними підрахунками в Україні щорічно за усі злочини, пов’язані з наркотиками, засуджується більш як 10 тисяч осіб. Як наслідок - збільшення тюремного населення та відповідних ризиків для здоров’я та безпеки як наркозалежних, так і соціуму, в який вони повертаються після ув’язнення. Тому не дивно, що у цивілізованому світі ізоляція від суспільства людей із залежністю є крайнім заходом. Натомість застосовується ліберальна політика боротьби з наркоманією.
Тюремне ув’язнення і його наслідки для людини коротко можна описати такими ризиками:
ризик розвитку хвороб
А саме: підвищений ризик зараження ВІЛ, гепатитом С та туберкульозом, інфекційними захворюваннями, а в умовах пандемії - COVID-19, що тягне за собою ширші наслідки для суспільства.
відсутність належної медичної допомоги
Тюремна ізоляція не дозволяє проводити нормальну реабілітацію та ресоціалізацію наркозалежних, на додаток, позбавляє спеціалізованої медичної допомоги.
продовження вживання наркотиків
Люди з наркозалежністю фактично продовжують вживати наркотики і за ґратами. Безконтрольне наркоспоживання у місцях позбавлення волі приносить більше шкоди здоров’ю, аніж за стінами в’язниці.
Вчинення повторних злочинів
Проблеми із соціальною адаптацією після звільнення часто штовхають на повторні злочини. Статистика свідчить, що більше половини засуджених в Україні вчиняють злочини знову.
Занурення у злочинну культуру
Занурюючись у тюремну субкультуру, наркозалежна людина часто ще більше криміналізується, стає і фізично, і морально нездоровою. Покарання у вигляді позбавлення волі повинно застосовуватись лише до тих правопорушників, які становлять високий ризик для суспільства.
Відрив від близького оточення
Перебуваючи в ув’язненні, наркозалежна людина втрачає всі шанси відновити і без того складні стосунки з рідними.
Для нас важливо, щоб громадськість змінила своє стереотипне ставлення до наркозалежних людей. Адже, реалізуючи сенситивний підхід по відношенню до наркоспоживачів, ми робимо суспільство безпечнішим!
Проект «Забезпечення розумного балансу між наркополітикою та громадським здоров’ям в Україні» реалізовується ГО «Пенітенціарна ініціатива» за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".
Теги: борьба с наркотиками, наркозалежні, наркотичні речовини, наркоманія, пробація, пенітенціарна служба,система виконання покарань,позбавлення волі, покарання

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео