У столиці за три дні вилучили 15 авто в боржників, які не сплатили штрафи за порушення ПДР

У столиці за три дні вилучили 15 авто в боржників, які не сплатили штрафи за порушення ПДР
175017 ПЕРЕГЛЯДІВ

Органи столичної державної виконавчої служби вилучили 15 автомобілів у боржників, які не сплатили штрафи за порушення правил дорожнього руху на загальну суму майже 534 тис. грн.

«З минулого тижня державні виконавці столиці у співпраці з МВС почали вилучати автівки боржників – злісних порушників правил дорожнього руху. Так, органи ДВС вилучили 15 автомобілів боржників, які не сплатили 418 штрафів на загальну суму майже в 534 тис. грн. Власники отримають свої автівки назад тільки після оплати усіх штрафів, послуг евакуатора та витрат, пов’язаних з примусовим виконанням рішень», – зазначив начальник Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Михайло Сувало.

До слова, один із власників вилучених автівок мав 147 неоплачених штрафів на суму близько 130 тис. грн.

«Наразі він уже сплатив борг на депозитний рахунок відділу, надалі ці кошти будуть перераховані до державного бюджету», – уточнив Сувало.

Така ініціатива Мін’юсту допоможе злісним порушникам переглянути своє ставлення до закону, адже кожне порушення ПДР – це загроза чиємусь здоров’ю та життю.

Мої відео