УКРАЇНА ІНФОРМ

Російське вторгнення в Україну : Держава готова здійснювати всі видатки, насамперед – виплати пенсій і зарплат

Російське вторгнення в Україну : Держава готова здійснювати всі видатки, насамперед – виплати пенсій і зарплат
411800 ПЕРЕГЛЯДІВ

💰 Держава готова здійснювати всі видатки, насамперед – виплати пенсій і зарплат

Про це заявив очільник Міністерства економіки Сергій Марченко в ході телемарафону.

💬 «Ми готові здійснювати всі видатки, в першу чергу виплату пенсій і зарлпат – це захищені видатки. Я не бачу підстав, щоб не здійснювали наші видатки у повному обсязі», – сказав Марченко.

🔻 За словами міністра, перекривати втрату рівня надходжень намагаються за рахунок військових облігацій і зовнішніх надходжень.

🔻 Міністр також повідомив, що зараз Україна веде перемовини з партнерами на суму близько $8 мільярдів. «Отримали близько 3,5 мільярдів у бюджет, цей процес постійно нарощується», – підсумував Марченко.

Теги: Російське вторгнення в Україну, stoprussia, closethesky

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео