Кабмін покращив процедуру оборонних закупівель

Кабмін покращив процедуру оборонних закупівель
391395 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кабінет Міністрів України суттєво удосконалив процедуру здійснення оборонних закупівель. Відтепер запроваджується новий інструмент у системі Prozorro – рамкова угода, за яким закупівлі буде здійснювати Державний оператор тилу (ДП Міноборони “Агенція у сфері оборони”) та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. Це нововведення забезпечить баланс між ефективністю і прозорістю незбройних закупівель для потреб оборони та захистом інформації, критично важливої для безпеки країни.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України.

Уряд ухвалив відповідні зміни до Постанови «Деякі питання здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану» (№ 1275) під час засідання 1 лютого 2024 року.

Особливостями нового механізму державних оборонних закупівель – закупівель за рамковими угодами є:

  • За рамковими угодами  можуть здійснюватися закупівлі товарів та послуг вартістю 200 тис. грн чи вище, робіт вартістю 1,5 млн грн чи вище.
  • Закупівлі за таким механізмом здійснюватимуться ДОТ (ДП Міноборони  "Агенція закупівель у сфері оборони") та Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації у системі Prozorro. Зокрема за такою процедурою будуть проводитися закупівлі паливно-мастильних матеріалів, продуктів харчування, військової форми, а також дронів на потреби Сил Оборони.
  • На першому етапі проводиться кваліфікація кандидатів на участь в закупівлях за рамковою угодою, за підсумками якої визначаються учасники. Пройти кваліфікацію та долучитися до участі можна у будь-який момент протягом дії рамкової угоди.
  • На другому етапі закупівлі здійснюються шляхом відкритих торгів або шляхом оголошення запиту пропозицій серед учасників рамкової угоди. Це суттєво спростить процедуру та прискорить укладення договорів постачання.
  • Закупівлі за механізмом рамкової угоди можуть здійснюватися в разі кваліфікації до угоди не менш ніж трьох учасників. Таким чином забезпечується конкуренція.
  • При проведенні першого етапу не передбачається публікація в відкритому доступі документів учасників, інформації щодо їх виробничих потужностей, складів тощо. Доступ до неї матиме лише замовник, АМКУ та ДАСУ. А при проведенні другого етапу публічно не оприлюднюватиметься інформація про постачальника, що став переможцем, водночас буде доступна інформація про предмет закупівлі та ціну. Це убезпечить виробників та постачальників від атак ворога на їх виробництва та склади, що допоможе зберегти як здатність національних постачальників до роботи, так і життя працівників. 
  • Окрема інформація, як-то місце поставки товару чи надання послуг, не оприлюднюється замовником в публічних джерелах під час оголошення тендеру, однак вона буде доступною для учасників рамкової угоди. Це дозволить забезпечити захист інформації, критично важливої для безпеки країни, водночас ухвалити виконавцю зважені рішення щодо участі в тендері, ціни тощо. Це ж стосується звітів про результати проведення закупівель. При цьому повні звіти про контракти будуть оприлюднені протягом 30 днів після скасування чи закінчення воєнного стану.

Це рішення запобігає зловживанню як замовників, так і учасників тендеру. Учасник може оскаржити тендерну документацію, дії чи бездіяльність замовника в суді. Тоді як замовник може відхилити пропозицію учасника, наприклад, якщо той не надав необхідних документів, раніше не виконав контракт, що призвело до його дострокового розірвання і т.ін.

За словами заступниці Міністра економіки України Надії Бігун, закупівлі за рамковими угодами — це той інструмент, який розробляли насамперед для розв'язування актуальних проблем з закупівлями продуктів харчування для військових. Однак можливості цього інструменту значно ширші, цей механізм може використовуватись й для закупівлі інших товарів, крім зброї, а також робіт та послуг, що й передбачено рішенням Уряду.

Також Уряд затверджує інші зміни в процедури здійснення оборонних закупівель. Зокрема:

  • Учасникам спрощених закупівель надається право виправляти невідповідності в поданих ними документах та/або інформації протягом 24 годин.
  • Чітко виписані виключні випадки, коли допускається укладання державного контракту без проведення конкурентних процедур закупівель. Наприклад, коли замовник відмінив спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому характеристики не повинні відрізнятися від визначених замовником в оголошенні про закупівлю, а ціна такого прямого договору не може перевищувати очікувану вартість такої спрощеної закупівлі. 
  • Виписані чіткі механізми та правила істотних змін до умов  держконтракту, укладеного без застосування конкурентних процедур під час його виконання. 
Мої відео