Уряд визначив пріоритетні напрямки своєї роботи на 2019 рік

Уряд визначив пріоритетні напрямки своєї роботи на 2019 рік
251063 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, під час засідання Уряду, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман визначив робочий план для КМУ на 2019 рік який складається із п'яти пріоритетних напрямків.

Найголовнішим, для виборчого року в Україні традиційно залишається питання економічного зростання, в рамках якого визначено та затверджено ряд заходів. Приміром, для покращення бізнес-клімату з 1 січня буде запроваджено перехід на ризик-перевірки за “чек-листами”, введення єдиних рахунків для спрощення сплати податків, встановлення митних сканерів на кордоні, запуск веб-порталу "Єдине вікно" для митного оформлення товарів.

Щодо сфери управління держ активами та проведення процедури публічних закупівель буде здійснена робота щодо модернізації системи ProZorro. У сфері промисловості та інвестицій Уряд зверне особливу увагу на індустріальні парки та створить мережу центрів підтримки інновацій у сфері трансферу технологій.

Агропромисловий комплекс, в свою чергу, отримає збільшення частки фермерських господарств на 10% шляхом здійснення дотацій на технічне переоснащення до 5,5 млрд грн. У сфері ЖКГ уряд здійснить проект "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання" в 11 населених пунктах.

Щодо транспортної інфраструктури — державний дорожній фонд отримає 55 млрд грн, які будуть, також, витрачені на оновлення об'єктів освітлення доріг.

Теги: КМУ ,план роботи КМУ на 2019 рік,Володимир Гройсман
Мої відео