Уряд анонсував покращення для науковців і викладачів

Уряд анонсував покращення для науковців і викладачів
139548 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Кабінеті Міністрів повідомили про доплати, які отримають наукові працівники та педагоги вищої школи до кінця поточного року. Крім того, з 1 січня зарплати викладачів вишів зростуть на 20%. Такі рішення було затверджено на засіданні уряду 18 грудня.

Під час засідання Кабміну 18 грудня було прийнято два важливих рішення. По-перше, затверджено розпорядження про обов’язкову виплату всіх доплат науково-педагогічним працівникам вищої школи, що перебувають під керівництвом Міністерства освіти і науки. Нормативний документ передбачає нарахування науковцям доплат за наукові ступені і звання.

З 1 січня наступного року збільшаться заробітні плати викладачів вищої школи. Збільшення ставки, за офіційною інформацією, складе 20%. Міністр зауважила, що незважаючи на воєнний стан і складне економічне становище, інвестиції у викладачів навчальних закладів усіх рівнів – важливе стратегічне завдання, оскільки збереження і підвищення інтелектуального потенціалу держави – важливе стратегічне завдання, яке є пріоритетним для Уряду. Представники інших категорій викладачів, так само як і бюджетні працівники загалом, можуть розраховувати на підвищення зарплати у розмірі 9 відсотків.

Мої відео