Прем’єр-міністр назвав орієнтовний рівень заробітної плати на 2021 рік

Прем’єр-міністр назвав орієнтовний рівень заробітної плати на 2021 рік
112707 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр-міністр повідомив про орієнтири, які має уряд відносно середнього рівня заробітної плати на найближчі роки. Згідно плану, до 2021 року цей показник має дорівнювати еквіваленту 620 доларів. Про це Гройсман повідомив під час зустрічі з представниками профспілок та роботодавцями.

14 травня Володимир Гройсман провів зустріч з представниками профспілок та роботодавців, у результаті якої була підписана нова тристороння угода з урядом. Під час зустрічі голова Кабміну роз’яснив плани влади щодо підвищення рівня заробітної плати на найближчі роки. Так, на 2021 рік середня зарплата в Україні має скласти 620 доларів. За словами Гройсмана, зростання національної економіки неодмінно приводить до покращення якості життя людей та збільшення їхніх доходів. На даний момент, за інформацією, яку надав прем’єр, уряд уже створив механізми, що дозволять протягом останніх 3 років підвищити рівень мінімальної зарплати втричі.

Окремим пунктом, на якому зосередив увагу Гройсман, є розвиток середнього класу в Україні. Саме покращення життя вчителів, лікарів та інших представників цієї категорії є прерогативою для уряду на найближчий час. У підписаній угоді йдеться і про важливість просування на внутрішньому і зовнішньому ринках українського виробника. Тож, інші сторони угоди мають забезпечити конкурентоспроможність робочих місць, удосконалення умов для легалізації робочих місць та покращення системи професійної підготовки, перекваліфікації  та навчання працівників на робочому місці. Угода вперше містить пункти щодо зобов’язань роботодавців у забезпеченні відповідного рівня охорони здоров’я працівників.

Теги: Гройсман,прем'єр-міністр ,уряд,зарплата,Україна

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео