Кабінет Міністрів посилив антиросійські санкції

Кабінет Міністрів посилив антиросійські санкції
28524 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час засідання 15 травня Уряд України прийняв рішення про розширення економічних санкцій по відношенню до Росії. У результаті було переглянуто перелік заборонених товарів і введене додаткове мито для товарів російського виробництва.

15 травня відбулося чергове засідання Кабінету Міністрів. Одним з рішень уряду стало розширення санкцій проти Росії. Міністр економічного розвитку Степан Кубів пояснив таке рішення уряду: санкції є віддзеркаленням дій та рішень російської влади. Головним чином нові заборони стосуватимуться кількох груп промислових товарів, сільськогосподарської продукції, мінеральних добрив та транспортних засобів.

Ще одне рішення, яке було прийнято під час засідання уряду – запровадження спеціального додаткового мита. Прибуток, який буде надходити у бюджет від сплати цього мита, використовуватиметься з метою імпортозаміщення. Новий вид мита вступить у силу з 1 серпня поточного року.

Як пояснив Кубів, нові санкції протидіятимуть витоку капіталу з України до країни-агресора,  а також активізує потужність вітчизняних промислових потужностей і створити додаткові робочі місця.

Виступаючи на засіданні Кабміну, Володимир Гройсман зауважив, що санкціям підлягатимуть у першу чергу товари, які Україна виробляє сама і які можуть бути замінені вітчизняними аналогами. Повний перелік заборонених товарів був оприлюднений урядом.

Раніше стало відомо, що 18 квітня поточного року в уряді Російської Федерації прийняли рішення про заборону експорту до України окремих груп товарів – нафти та нафтопродуктів. А до того Петро Порошенко підписав рішення РНБО щодо запровадження санкцій по відношенню до окремих юридичних і фізичних осіб, які брали участь в агресії проти України. Нинішнє рішення Кабміну України стало логічним продовженням означених подій.

Теги: санкції,Росія,Україна,Уряд,посилення,товари

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео