Володимир Гройсман повідомив про свою відставку

Володимир Гройсман повідомив про свою відставку
196699 ПЕРЕГЛЯДІВ

Прем’єр-міністр України повідомив про своє рішення піти у відставку. Про це Володимир Гройсман офіційно заявив під час брифінгу, який відбувся 20 травня. Головною причиною стало те, що голова уряду та новообраний президент мають різні погляди на майбутній розвиток держави.

Через різницю у баченні майбутнього України прем’єр-міністр Володимир Гройсман вирішив залишити свою посаду. Так він заявив під час брифінгу, який був проведений 20 травня після інавгурації Володимира Зеленського.

Відповідаючи на питання під час брифінгу, Володимир Гройсман нагадав, що під час інавгурації новообраний президент закликав уряд піти у відставку. Однак відповідне рішення прем’єр прийняв для себе ще минулої середи під час чергового засідання уряду. За словами Гройсмана, після оголошення результатів виборів він запропонував Зеленському і парламентаріям сформувати спільний порядок денний на найближчий час і одразу згуртовано приймати рішення. Однак президент бачить інший шлях, тому має взяти відповідальність за наслідки лише на себе.

Підсумовуючи трирічний термін свого прем’єрства, Гройсман зазначив, що йому не соромно за проведену роботу. На нинішній момент українцям немає жодних причин боятися втрати своєї державності. На підтвердження своєї думки прем’єр навів кілька фактів: станом на 2010 рік валютні резерви України складають більше ніж 30 мільярдів доларів, на єдиному казначейському рахунку наразі знаходиться 57 мільярдів гривень. Протягом останніх років були проведені численні реформи, регулярно підвищувалася мінімальна заробітна плата, а українська армія вперше здобула достатнє фінансування. Підсумком брифінгу Гройсмана стало запевнення у тому, що країна залишається для нього у пріоритеті, тому він планує зібрати команду однодумців, щоб разом робити зміни в Україні.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео