Розширення функцій нотаріусів: можуть реєструвати шлюби та розлучення

Розширення функцій нотаріусів: можуть реєструвати шлюби та розлучення
34920 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

За словами Міністра юстиції України Дениса Малюськи, Мін'юст активно працює з Верховною Радою над розширенням функцій, які виконують нотаріуси. Зокрема, це стосується наділення нотаріусів повноваженнями реєструвати шлюби та розлучення.

Незабаром чоловік та жінка, які хочуть укласти шлюб, зможуть обирати між двома варіантами: урочисто зареєструвати шлюб у ДРАЦСі, чи зробити це в присутності нотаріуса. Також у нотаріуса можна буде і розлучитися за умови добровільної згоди обох із подружжя та відсутності у них неповнолітніх дітей і майнових суперечок. Окрім цього, у нотаріуса можна одночасно з реєстрацією укласти шлюбний контракт.

Нагадаємо, в Україні також діє послуга «Шлюб за добу» http://www.justicekyiv.gov.ua/chlub_za_dobu.html. За допомогою цього сервісу молодята можуть швидко та без черг укласти шлюб.

Перелік документів для державної реєстрації шлюбу залишається незмінним:

- заява про державну реєстрацію шлюбу;

- паспорт громадянина України (паспортний документ іноземця, особи без громадянства);

- документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу (якщо шлюб повторний), у разі його видачі компетентним органом іноземної держави;

- квитанція про сплату державного мита або документ про звільнення від його сплати;

- документ, що підтверджує підстави скорочення строку державної реєстрації шлюбу;

- рішення суду про зниження шлюбного віку (у разі звернення осіб віком 16 років).

 

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Також у сфері нотаріату на часі впровадження сучасних технологій: Е-нотаріату, електронного документообігу, засвідчення вебсторінок.

Теги: Київ, шлюб, нотаріуси, розлучення,шлюб за добу,Мінюст

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео