Перший в Україні Open Space відкрили два роки тому в столиці

Перший в Україні Open Space відкрили два роки тому в столиці
33663 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

Щодня юстиція працює над оновленням послуг та їх зручністю для громадян. Саме тому 30 листопада 2017 року ми організували абсолютно новий принцип ведення прийому заявників у Дарницькому районному відділі державної реєстрації за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» – Open Space. Це перший в Україні відкритий центр надання послуг із реєстрації актів цивільного стану, який відкрили на лівому березі Дніпра на вулиці Костянтина Заслонова,16.  

Співробітники центру працюють у відкритому просторі, де діє електронна черга, а оплата послуг здійснюється терміналом. 

Так, за останні два роки Дарницький Open Space прийняв 49 334 громадяни. За цей час складено 9432 актових записи, видано 24 615 документів про державну реєстрацію та прийнято 15 287 заяв про державну реєстрацію. Зауважимо, що для громадян державна реєстрація народження є безкоштовною.

Послуги, які можна отримати в Open Space:

- державна реєстрація народження;

- подача заяви про державну реєстрацію шлюбу;

- подача заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу;

- подача заяви про державну реєстрацію зміни імені;

- видача повторного свідоцтва про народження;

- видача повторного свідоцтва про шлюб;

- видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу;

- видача повторного свідоцтва про зміну імені;

- видача витягу з ДРАЦС про народження;

- видача витягу з ДРАЦС про шлюб;

- видача витягу з ДРАЦС про розірвання шлюбу;

- видача витягу з ДРАЦС про зміну імені. 

Послуги у сфері ДРАЦС можна отримати і за допомогою сучасних технологій, а саме завдяки сервісу «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/

Нагадаємо, що Open Space у Києві також працює у Голосіївському (вулиця Велика Васильківська, 92) та Дніпровському ДРАЦСі (бульвар Верховної Ради, 8/20). Загалом в Україні діє 42 центри Open Space.

Користуйтесь зручними сервісами від Мін’юсту. Ми працюємо для Вас!

 

Теги: Open Space,реєстрація, послуги, Мінюст, реформа, Київ, юстиція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео