Уряд введе «комунальне кредитування» для малозабезпечених українців

Уряд введе «комунальне кредитування» для малозабезпечених українців
81475 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аби сплачувати за комунальні послуги, котрим експерти пророкують чергове збільшення, було не так важко, Кабінет міністрів України розробив новий механізм цінового послаблення для тих верств українського населення, які не мають змоги виплатити усю місячну суму комунальних платежів одразу. Мова йде про дві інновації – добре знайому мільйонам громадян систему субсидій та комунальну розстрочку на цілий рік.

За словами Володимира Гройсмана – прем'єр-міністра Української держави – подвійна дія механізму буде скерована на тих людей, котрим раніше не була призначена субсидія (це «комунальне кредитування» тривалістю у 12 місяців), та на тих, хто все-таки отримав офіційне підтвердження її призначенню. Тож, аби забезпечити необхідною державною допомогою усіх тих громадян, котрі її потребують, Уряд потурбувався про зручну сплату «комуналки» заздалегідь.

Цікаво, що пан Гройсман також спростував чутки про неготовність Кабміну впровадити подібні комунальні розстрочки через попередній ажіотаж навколо оформлення субсидій та неспроможності українських управлінь соціального захисту населення оперативно приймати громадян, котрі мають намір її отримувати у майбутньому.

Мої відео