Дніпряни зможуть отримати за сміття подарунки

Дніпряни зможуть отримати за сміття подарунки
173236 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зроби чисто — отримай дяку не просто на словах, а у вигляді горнятка кави, кілограма мідій, квитків до театру або тренування під керівництвом хокеїстки збірної України. Цієї неділі 27 жовтня у Дніпрі відбудеться перша акція “Чистодяка”. Усе, що потрібно — зареєструватися, вибрати локацію, навести там лад і отримати за це винагороду.

“У Фінляндії жителі вмотивовані підтримувати чистоту у парках та зелених зонах місцевими підприємцями. Кожен фін може прийти до міської ради, дізнатися, яка територія потребує прибирання — пляж, коса чи набережна. Прибрати там, відзвітувати, а натомість отримати приємний бонус у вигляді спортивної форми або тренування, — розповіла в ефірі передачі “Післяслово” на телеканалі D1 одна з ініціаторів акції, засновниця платформи з підготовки бренд-амбасадорів PRoector Влада Миколюк. — Нас надихнув цей досвід, ми звернулися до дніпровських підприємців з питанням, чи готові вони надати подібні бонуси. На даний момент долучилися 25 партнерів, які запропонували хто чашку кави, а хто — урок англійської мови”.

За словами ще одного ініціатора, співзасновника громадського об'єднання dnipro.design. Максима Гольдіна, вони вже побоюються, аби сміття вистачило на всіх. Адже для участі в акції вже зареєструвалося близько 130 осіб, і щодня кількість учасників зростає. 

За кожен мішок сміття, який буде наповнений неорганічним сміття (тобто за винятком листя та гілок), можна отримати 1 “дяку”. Це той самий бонус, який потім обмінюватимуть на подарунок від підприємця. Чим “дорожче” подарунок, тим більше “дяк” потрібно зібрати. Так, наприклад, чашка кави обійдеться у 1 “дяку”, а ось кілограм мідій - 10 “дяк”. 

Таким чином навести лад збираються у 12 парках та зелених зонах міста. Щодо зібраного сміття, то хвилюватися про те, що воно так і залишиться стояти у мішках, не слід. Аби вивезти непотріб департамент благоустрою надасть транспорт. 

Якщо ви теж бажаєте долучитися до акції, то обов`язково зареєструйтеся за посиланням  http://bit.ly/chystodyaka2709, вдягніться зручно і об 11 годині 27 жовтня будьте на обраній локації. Інвентар отримаєте у куратора. І нехай вам вдасться зібрати якнайбільше “дяк”!

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео