Фіскальні ініціативи влади: «за» і «проти» дніпровських підприємців

Фіскальні ініціативи влади: «за» і «проти» дніпровських підприємців
89024 ПЕРЕГЛЯДІВ

Неоднозначність податкових нововведень все ще викликає суперечки. В останньому випуску соціально-політичного ток-шоу «Лінія захисту» на телеканалі D1 разом з гостями обговорили фіскальні ініціативи влади та їхні наслідки. Думки представників малого та середнього бізнесу розділилися.

Голова асоціації таксі Юлія Косюг сподівається, що нововведення, передбачені прийнятими законами, поставлять усіх підприємців у рівні умови. Оскільки бізнес, який приховує власні податки або взагалі демпінгує, не має право на існування.

«Ми вже використовуємо фіскальні чеки: все просто, нічого не лякає. Вже два роки як я можу відзначити, як змінилися  податкова, пенсійний фонд, - розповіла Косюг. - Ми звертаємося за допомогою, вони допомагають, на всі питання відповідають - жодних проблем та черг. Зручно мати особистий кабінет на сайті, де ти можеш подивитися, які податки ти сплатив або як їх сплачувати, де в тебе нестача або навпаки – переплата, які звіти потрібно додати».

Активістка ГО «Самозахист підприємців» Марія Самітова зазначила, що купівельна спроможність покупців відчутно впала.

«У нас сьогодні покупець збіднів, всі шукають подешевше. Або взагалі готові брати прострочені продукти. Я бачу у своїй роботі, скільки я мала виручку 10 років тому, і скільки зараз. Зріст – 200, 300 гривень, бо в людей немає грошей»,  - сказала Самітова.

Натомість народний депутата Олександр Качура, з яким вдалося поспілкуватися під час ефіру, підтримав податкові нововведення

Проте з думкою народного обранця погодились не всі. Адже однаковий підхід до різного бізнесу з абсолютно різних сфер викликає багато неоднозначних питань.

«Це схоже на підміну понять. Боротьба з контрабандою, але через малий бізнес. Потрібно вивести великий бізнес з тіні, але чомусь це стосується абсолютно всіх, - заявив фахівець у галузі права Андрій Толстих. - Якщо вони чітко знають, що якийсь супермаркет електроніки продає через 10 різних ФОПів, можна внести інші зміни в Закон. Наприклад, якщо ФОПи, пов’язані єдиним брендом, здійснюють торгівлю в одному приміщенні, тоді їх можна вважати однією юридичною особою і тоді накладати якісь штрафні санкції. А зараз виходить, що під такі нововведення потрапляють всі: невеличкі сімейні бізнеси, магазини одягу, кав’ярні – незрозуміло, який сенс їм вести складний облік складських товарів».

За словами спеціаліста, якщо брати податкове навантаження у розмірі 5% - то це великий відсоток. А бізнес, який оподатковується на загальній системі, сплачує набагато менше, адже віддає податок з прибутку, а не з усього обороту.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео