У Підгородному резервісти проходять навчання за стандартами НАТО

У Підгородному резервісти проходять навчання за стандартами НАТО
229380 ПЕРЕГЛЯДІВ

У навчальному центрі Національної гвардії України тривають щорічні збори цивільних, що у військовому резерві. Їхня мета — зберегти бойовий потенціал та отримати нові навички за стандартами НАТО.

 За словами Радника командувача Національної гвардії України генерал-майора Юрія Потомського, комплектуються військові резерви Національної гвардії України військовослужбовцями 2-х категорій. Перша — резервісти, які в добровільному порядку підписали контракт із командирами військової частини про проходження військової служби. Друга категорія — резервісти зі складу військово-оперативного резерву, які після проходження військової служби, в тому числі зоні АТО, звільнились в запас та перебувають на окремому військовому обліку. 

Наразі ж у Підгородному навчання проходять 92 резервісти. Протягом 12-ти днів вони навчаються тактичній, вогневій, військово-медичній та також психологічній підготовці. 

Більшість тих, кого викликали на навчання, пройшли строкову військову службу. 

В травні цього року закінчився мій строк служби в лавах Нацгвардії. Втім, навіть фізична підготовка, яку я отримав там, відчувається й досі у повсякденному житті. Я зараз працюю газозварювальником в одному з фермерських господарств. Але досвід отриманий в армії ніколи не забудеться. А зараз, під час зборів, починаєш цінувати й ще одну річ — злагодженість команди на бойових заняттях”, — розповідає резервіст Андрій Чередник. 

Інструктори наголошують, більшість з того, чому навчають цьогоріч, — нове не тільки для солдатів, але й для них самих.

“Тих, хто проходив нещодавно, ми їх навчаємо. А тим, хто проходив вже давно, — нагадуємо. А також даємо навички, яких навчали нас нещодавно. Наприклад, ми відпрацьовували сьогодні бойові групи, бойові порядки”, — пояснює командир роти інструкторів Святослав Кіщенко.

Згадувати та відновлювати, розповідають солдати, здебільшого доводиться навички стрільби. 

Результат міг би бути й кращим, але давно вже не практикувався. Загалом, ці збори і є для того, аби ми тут вдосконалювали й підтримували результати. Зброя — це те, чим постійно треба займатися та відчувати її”, — ділиться враженнями учасник навчань Іван Кокар.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео