УКРАЇНА ІНФОРМ

На Осінній у Дніпрі стався витік хімікатів

На Осінній у Дніпрі стався витік хімікатів

Інцидент трапився на розі вулиць Осінньої та Винокурова. За словами водія, речовину для очищення води — хлорид заліза — вантажівка везла зі Львова на промислове підприємство.

“Це все через “гарні” дороги. Я думаю, що пробоїна утворилася, коли я наскочив на яму”, - це єдине, що зміг прокоментувати журналістам кермувальник. 

Після цього говорити будь-що чоловік навідріз відмовився. Свідки-водії ж кажуть, помітили, як за автівкою тягнеться “мокрий слід” і почали подавати сигнали. На місце одразу прибули поліцейські, “швидка” та ДСНС-ники. Пролиту речовину засипали піском. А те, що лишилося у ємності, відкачали у пластикові баки. 

Праву смугу на деякий час перекрили, тож по лівій автівки рухалися реверсивно. 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео