УКРАЇНА ІНФОРМ

Замінував школу: у Дніпрі затримали бешкетника-п'ятикласника

Замінував школу: у Дніпрі затримали бешкетника-п'ятикласника
202338 ПЕРЕГЛЯДІВ

На лінію “102” надійшло повідомлення, що в одній із шкіл Дніпра заклали динаміт. Про замінування повідомив дитячій голос. І додав, що готовий знешкодити вибухівку за 5 тис. грн.

Про це повідомляється на сайті Нацполіції у Дніпропетровській області.

Зі школи негайно евакуювали понад 700 учнів та вчителів. Потім вибухотехніки й кінологи обстежили заклад та прилеглу територію – жодних небезпечних предметів не виявили.

Натомість правоохоронцям вдалося встановити особистість “мінера”. Ним виявився… п'ятикласник. У нього вилучили мобільний телефон та SIM-картку, з якої телефонував. Чому так вчинив, учень пояснити не зміг.

На батьків 10-річного хлопця склали адмінпротокол за неналежне виховання дитини. Крім того, вони мають сплатити штраф за хибний виклик.

Поліція нагадує: подібні жарти неприпустимі, це порушення закону.

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео