По воді Дніпра розходиться біла пляма. Що це?

По воді Дніпра розходиться біла пляма. Що це?
103720 ПЕРЕГЛЯДІВ

Соцмережі Дніпра вибухнули відео про невідому білу пляму на Дніпрі, що розходиться від колектора поблизу ресторану “Поплавок”. Що несе забруднена вода і звідки вона взагалі взялася – далі. 

Професійний будівельник, голова ГО “Народна платформа” Олег Шапка стверджує: це вода, яку відкачують з одного зі стовбурів метро. Можливо, з 11-го, що знаходиться поблизу “Озерки”.

“Щоб тримати забій у нормальному стані, воду потрібно весь час відкачувати. Зазвичай це чиста вода, але зараз бачимо, що вона з коаліном, тобто білою глиною. Треба терміново ухвалювати якісь рішення”, - вважає він.

За його словами, це може призвести до обвалу гірської породи, а значить, до серйозних проблем:  від просідання ґрунтів – до більш масштабних наслідків.

Директор ПАТ “Дніпрометробуд” Станіслав Таран здивувався запитанню. Попросив показати відео, після чого зателефонував своїм співробітникам. Ті кажуть, що не винні у цій ситуації.

«Люди під землею, насоси працюють у нормальному режимі. Зміна тільки-но завершилася. Відкачка триває, білої води немає, і звідки вона взялася, не маю гадки", - сказав Станіслав Таран.

Він показав на мапі два стовбури метро, на яких наразі працюють його підлеглі, – №14, біля ЦУМу, та №11, біля Озерки. Вони від “Поплавка” далеко. Найближче – стовбур №1, де працюють представники генпідрядника — компанії “Лімак”. На будмайданчик охоронець нас не пропустив, однак виконробу зателефонував. Через деякий почули таку відповідь: “Сказали, що в нас все гаразд”.

Звідки ж тече вода з коаліном? Яку загрозу вона несе місту? Ми продовжуємо досліджувати цю тему й готуємо інформаційний запит до міськради Дніпра з проханням пояснити, що саме зливають у Дніпро в районі Набережної і чи, дійсно, це пов’язано із будівництвом метро.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео