УКРАЇНА ІНФОРМ

"Дніпровський понт": на Монастирський півострів збудували нову переправу

"Дніпровський понт": на Монастирський півострів збудували нову переправу

У Дніпрі з’явилась нова пішохідна переправа на Монастирський півострів. Її збудували спеціально для музичних фестивалів, аби відвідувачі змогли швидко потрапити у зону їх проведення.

 

"Потребности фестиваля масштабируются, потому что на Монастырском острове, где планируется фестивальный парк, задумано 3 фестиваля в этом сезоне, и даже понтонный мост спровоцировал 4-тый фестиваль. Локация начинает оживать, трафик людей увеличивается, поэтому мы в этом году решили сделать такую переправу", - коментує координатор проєкту від МБФ "Культурна столиця" Вадим Гефтер.

Понтонний міст завдовжки 250 метрів звели профільні військові менш ніж за тиждень. Тепер від Набережної Перемоги 3-М пішки можна одразу потрапити на півострів. Першопрохідцями "понту" вже цими вихідними стануть гості фестивалю "Джаз на Дніпрі", який стартує сьогодні на площі Героїв Майдану і триватиме 4 дні.

"Появляется большое количество иногородних гостей из Киева, Запорожья, Харькова, Николаева из Одессы. Теперь они смогут припарковать свои машины на специально оборудованной стоянке возле понтонного моста, быстро добраться до фестиваля и поселиться в кемпинге или гостиницах", - пояснює зручність переправи PR-директорка фестивалю "Джаз на Дніпрі" Тетяна Дробахіна.

Конструкцію планують розібрати після проведення всіх музичних заходів, до 14 вересня.

Читайте також: У Дніпрі повністю перекриють Новий міст

 

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «ukraine-inform.com» — обов’язкові, крім того, цитування перекладів матеріалів іноземних ЗМІ можливе лише за умови гіперпосилання на сайт ukraine-inform.com та на сайт іноземного ЗМІ. Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди "ukraine-inform.com". Матеріали з позначкою «Реклама» або з дисклеймером: “Матеріал розміщено згідно з частиною 3 статті 9 Закону України “Про рекламу” № 270/96-ВР від 03.07.1996 та Закону України “Про медіа” № 2849-IX від 31.03.2023 та на підставі Договору/рахунка.

Суб’єкт у сфері онлайн-медіа; ідентифікатор медіа – R40-05955

Суб’єкт в сфері медіа, що здійснює мовлення без використання радіочастотного спектра – ідентифікатор медіа - R10-01993

Текст і зображення на цій сторінці опубліковано на умовах Creative Commons із зазначенням авторства 4.0 міжнародна.

Мої відео