Хто відповість за вбивство дитини?

Хто відповість за вбивство дитини?
33417 ПЕРЕГЛЯДІВ

"Безкарність вбиває" - під таким лозунгом у Дніпрі пройшла акція. Близько п’ятдесяти мітингувальників зібрались під Головним управлінням Національної поліції та вимагали покарати вбивць п’ятирічного Кирила Тлявова, що трагічно загинув від кулі поліцейських у Переяславі-Хмельницькому.

Нагадаємо, 31-го травня у дитину поцілили двоє правоохоронців - старший сержант Володимир Петровець та лейтенант Іван Приходько. За наявною на тепер інформацією, поліцейські у нетверезому стані розважалися, палили по бляшанках чи то з табельної зброї, чи то з рушниці та поцілили у голову хлопчика, який неподалік грався на подвір’ї. Хоч підозрюваних затримали та обрали їм запобіжний захід — 60 діб арешту без права на заставу, мітингувальники переконані, справедливого суду над чоловіками не буде.

"Відбувається фарс в плані суду, тому що вже планується апеляція та шукаються треті особи, які нібито можуть бути вбивцями дитини, а не ті поліцейські. Якщо ми будемо про це мовчати, то можемо дочекатися того моменту, коли цих людей виправдають, відпустять, і ніхто знову ж таки відповідальності не понесе",- каже учасник акції Іван Шваєв.

Зброю, з якої вбито хлопчика, досі не знайшли, обоє поліцейських у суді заперечили свою провину. Кожен стверджував, що не стріляв у напрямку дитини. Організатор акції Вірослав Цюп’як, запевняє:

"Правоохоронна система має забезпечувати правопорядок, вона має бути легітимною, ми маємо їй довіряти. А зараз вона не ефективна, реформа не вдалася і я  виступаю за те, щоб реформу правоохоронної системи перезапустили", - каже хлопець.

Хвиля акцій "Безкарність вбиває" пройшла по всій країні.  Протестувальники вимагають відставки очільника МВС Арсена Авакова, голови Нацполіції Сергія Князєва та найвищої міри покарань для вбивць дитини. Подібні мітинги відбулись у Києві, Одесі, Львові, Рівному, Харкові, Черкасах, Кривому Розі, Нікополі та на батьківщині хлопчика. Тим часом, Арсен Аваков заявив, що не бачить необхідності самому йти з посади і звільняти Сергія Князєва. А у справі про вбивство Кирила Тлявова вже не два, а п’ять підозрюваних.

 

 

Читайте також: 14-річний хлопчик вистрілив у свого молодшого брата

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео