Уряд дозволить працювати продовольчим ринкам

Уряд дозволить працювати продовольчим ринкам
32842 ПЕРЕГЛЯДІВ

Основні вимоги щодо їхньої роботи розробило Міністерство охорони здоров`я. Про це повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

У відповідь на численні прохання обласної влади з усіх регіонів у МОЗ розробили постанову щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.

Дніпропетровська обласна рада сподівається, що 29 квітня на на своєму черговому засіданні Уряд прийме рішення про відкриття ринків і вони запрацюють вже до кінця тижня. До того ж, нагадаємо, що Дніпропетровська облрада вже подала Уряду пропозиції щодо відкриття і підприємств малого бізнесу, що надають побутові послуги.

У постанові, яка розроблена у МОЗ, йдеться про певні вимоги дотримання індивідуального захисту та забезпечення протиепідеміологічних заходів у роботі продовольчих ринків.

Зокрема, йдеться про наступні вимоги: — допуск працівників, продавців і відвідувачів ринку відбувається виключно за наявності одягненої медичної маски (зокрема, виготовленої самостійно) або респіратора. Обов`язкове проходження безконтактного температурного скринінгу;
— наявність на кожному вході (в’їзді) на територію ринку диспенсерів з антисептиком; — кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території ринку, не повинна перевищувати кількості, з розрахунку один покупець на 10 м2 торгівельної площі ринку; — проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні три години; — прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця – в кінці кожного робочого дня; — відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до ринку території.

Для продавців: — відстань від між робочими місцями продавців - не менше трьох метрів; — місця торгівлі повинні бути обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику.

Для працівників: — забезпечення постійного інформування відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19; — забезпечення контролю за дотриманням вимог щодо профілактики поширення COVID-19 та оперативне усунення порушень.

Для моніторингу дотримання цих вимог на кожному агропродовольчому ринку будуть постійно присутні інспектори Держпродспоживслужби. Прийняття вимог дозволить до кінця тижня відновити роботу близько 280 ринків по всій Україні, але з дотриманням жорстких санітарних норм, порушення яких будуть суворо каратися, аж до закриття роботи ринків на певний період.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео