В Україні підтверджено 9009 випадків COVID-19

В Україні підтверджено 9009 випадків COVID-19
89592 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом 26 квітня отримано 392 повідомлення про нових захворілих. На амбулаторному лікуванні наразі 6 176 пацієнтів, з них 490 дітей та 1 455 медпрацівників. Усього потребували госпіталізації 2 833 особи, з них 124 дитини та 294 медики. На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 110 людей, зокрема одна дитина та 7 медиків. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров`я.

Загалом випадки підтверджено:

Вінницька обл. — 398 випадків (64 одужали); Волинська обл. — 254 випадки (49 одужали); Дніпропетровська обл. — 319 випадків (13 одужали); Донецька обл. — 52 випадки (10 одужали); Житомирська обл. — 351 випадок (10 одужали); Закарпатська обл. — 375 випадків (30 одужали); Запорізька обл. — 204 випадки (39 одужали); Івано-Франківська обл. — 761 випадок (66 одужали); м. Київ — 1 220 випадків (60 одужали); Київська обл. — 570 випадків (57 одужали); Кіровоградська обл. — 337 випадків (54 одужали); Львівська обл. — 358 випадків (57 одужали); Луганська обл. — 29 випадків (3 одужали); Миколаївська обл. — 115 випадків; Одеська обл. — 240 випадків (9 одужали); Полтавська обл. — 173 випадки (14 одужали); Рівненська обл. — 522 випадки (46 одужали); Сумська обл. — 95 випадків (48 одужали); Тернопільська обл. — 612 випадків (70 одужали); Харківська обл. — 196 випадків (15 одужали); Херсонська обл. — 88 випадків (15 одужали); Хмельницька обл. — 72 випадки (16 одужали); Черкаська обл. — 267 випадків (55 одужали); Чернівецька обл. — 1375 випадків (60 одужали); Чернігівська обл. — 35 випадків (4 одужали).

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 220 людей, з них 116 чоловіків та 104 жінки. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (86%).

Загалом 864 пацієнти вже одужали, з них 169 медиків.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео