Верховна Рада призначила на посаду Прем`єр-міністра Дениса Шмигаля

Верховна Рада призначила на посаду Прем`єр-міністра Дениса Шмигаля
173792 ПЕРЕГЛЯДІВ

За нового главу уряду проголосував 291 народний депутат. Про це стало відомо на позачерговому засіданні Верховної Ради, на якому Парламент відправив у відставку уряд Олексія Гончарука та проголосував за новий склад.

На посаду нового премєр-мінстра Володимир Зеленський запропонував віцепремєра Дениса Шмигаля та висловив сподівання, що «у нас зявиться уряд для людей, який зробить неможливе». Парламентська фракція «Слуги народу» ще 3 березня підтримала висунення Дениса Шмигаля на посаду Премєр-міністра після відставки уряду Олексія Гончарука.

Шмигаль у своїй промові зазначив, що у пріоритеті роботи нового уряду продовження децентралізації, створення сприятливого інвестиційного клімату, здобуття енергоефективності, розбудова промисловості, аграрного сектору та інфраструктури, покращення якості медицини та освіти. А насамперед – зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі та повернення анексованого Криму.

Денису Шмигалю 44 роки, народився він у Львові. Закінчив Львівську політехніку, захистив дисертацію з регіональної економіки. У 90-х працював у бізнесі, у 2000-х обіймав керівні посади в компаніях фінансово-інвестиційної сфери. У 2009 році перейшов до держслужби — керував департаментом економіки, інвестицій, промисловості та торгівлі Львівської ОДА. У 2015 повернувся до бізнесу — був віцепрезидентом компанії «Львівхолод», заступником гендиректора компанії ДТЕК Західенерго, директором Бурштинської ТЕС.

Влітку 2019 Шмигаля призначено головою Івано-Франківської ОДА. У лютому 2020 він замінив Альону Бабак на посаді міністра розвитку громад і територій та отримав ще й посаду віцепрем`єра.

Згідно з декларацією, яку Денис Шмигаль подав влітку 2019 року як кандидат на посаду голови Івано-Франківської ОДА, у 2018-му він отримав близько 3,5 млн грн, працюючи в ДТЕК. У сім'ї задекларовано $ 115 тис. готівкою, будинок (215,9 кв.м.), дві земельні ділянки у Львові (458 кв. м і 171 кв. м), дві земельні ділянки у Львівській області (обидві по 2,2 тис. кв. м).

Денис Шмигаль одружений, має двох дочок.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео