«Право власності – це священне право, і в усьому світі воно охороняється Законом», – народний депутат України

«Право власності – це священне право, і в усьому світі воно охороняється Законом», – народний депутат України
230532 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час ефіру соціально-політичного ток-шоу «Лінія захисту» з Антоном Деньгубом до обговорення останніх змін у законодавстві щодо захисту прав власності приєднався і народний депутат України Олександр Качура.

Олександр Качура – ініціатор створення і голова міжфракційного депутатського об'єднання “Антирейдерська коаліція” у Верховній Раді.

Понад місяць працює онлайн платформа, де кожен громадянин може залишити опис своєї проблематики та контакти для зворотнього зв’язку. За цей час «Антирейдерська коаліція» отримала близько 100 заявок. Далі від нардепів направляються відповідні депутатські звернення до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, також надається й юридична консультація.

Одна з таких заяв належить і учасниці ефіру «Лінія захисту» Тетяні Біляєвій. Вона з адвокаткою вже третій місяць намагається в судах відстояти власність свого підприємства. Адже випадково дізналася, що без їхньої участі їхнє ж майно вже давно перепродали.

«Перша угода була зроблена нібито у 2012 році, а внесена до реєстру у 2019-му. Угоду здійснили на підроблених бланках, без печатки підприємства. У нас акціонерне товариство, тому обов’язковим при угоді купівлі-продажу повинно бути й рішення акціонерів, у нас такого рішення ніколи не ухвалювали”, - констатує генеральна директорка ПАТ «Ревень» Тетяна Біляєва.

Під час підготовки матеріалу до ефіру з’ясувалося, що той самий держреєстратор провернув не одну таку справу. Минуло вже три роки, як адвокатка Вікторія Пащенко намагається повернути будинок на вулиці Єнісейській клієнту. Купили, заплатили, а тепер відстоюють свої права в судах.

«23 травня наш продавець пішов на Мостову, 2, знайшов реєстратора і скасував реєстрацію права власності за собою та моїм клієнтом. Ми боремося, але держреєстратора це не зупинило. Він бачив наявність спору, він бачив, що йдуть судові процеси, він бачив, що немає реєстрації, але при цьому він взяв і своїм рішенням скасував право власності мого клієнта», - розповіла Вікторія Пащенко.

Під час прямого ефіру Тетяні Біляєвій вдалося заручитись особистою підтримкою народного депутата України Олександра Качури у вирішенні «рейдерства» майна її підприємства, адже, як зазначила жінка, власними силами вирішити це питання складно.

Нардеп запевнив, що допоможе розібратися, буде надіслано запити й поставлено справу на контроль правоохоронних органів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео