Ні обіцянок, ні пояснень: у Дніпрі відкрили рух Новим мостом

Ні обіцянок, ні пояснень: у Дніпрі відкрили рух Новим мостом
116867 ПЕРЕГЛЯДІВ

Втім виглядала подія, на яку дніпряни чекали з 2016 року, досить дивно. Без анонсування і жодних пояснень.

Близько 5:30 з боку проспекту Слобожанського на переправі спостерігалося нетрадиційне для цього часу скупчення робітників, машин, представників міської ради та кількох автівок муніципальної варти. Виявляється, таким чином, – без помпи і перерізання стрічок – у Дніпрі відкривали відремонтований Новий міст.

Слід сказати, що про відновлення повноцінного руху переправою не було жодних офіційних заяв і повідомлень.

Спочатку наші журналісти відправилися туди як пішоходи – без камер і мікрофонів. На заваді стали співробітники муніципальної варти: “ Поки проходити не можна”, - сказав високий кремезний чолов’яга у формі. “А коли буде можна?” - поцікавилися. “Ну, за хвилин 10. Хоча так, як його ремонтували, можна було побудувати новий”, - резюмував “будівництво століття” муніципал-правоохоронець.

Там же стояли кілька броньованих машин, схожих на кортеж міського голови Бориса Філатова. Аж ось з’явився й він сам. Проінспектувавши переправу в супроводі представників підрядної організації і, очевидно, профільного департаменту, він першим переїхав на правий бік мосту.  А ось добитися з цього приводу будь-яких офіційних чи неофіційних пояснень виявилося неможливим. І представники пресслужби, і представники міської ради будь-що коментувати, ба навіть зрозуміло пояснити, не змогли. Чи не захотіли. Розвели руками,  повернули й поїхали.

Втім, вже пізніше, велосипедист Олександр, що рухався із середмістя Дніпра в напрямку проспекту  Слобожанського поділився першими враженнями із журналістами: “Дуже радий, що їхати тепер можна без заторів. Однак ви бачили це покриття? Тріщини на під’їздах, відбійник брудний. Думаю, відремонтувати центральний міст можна було набагато якісніше”.

Цікаво, що на місці «посту вартових» тепер – креативна інсталяція. Це крісло із залізних шматків арматури, гострі кінці якої стирчать вгору. Поговорюють, витвір мистецтва символізує “мерське крісло”.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський зобов’язав очільника Дніпра Бориса Філатова завершити ремонт Нового мосту до Дня міста – 14 вересня. Обидва побилися об заклад:  завершення робіт на переправі буде вчасним. В іншому випадку мер піде у відставку. Тоді Філатов назвав себе азартною людиною та наголосив, що не тримається за своє крісло.

 

[gallery ids="http://d1.dp.ua/wp-content/uploads/2019/09/Noviy-most3.jpg|,http://d1.dp.ua/wp-content/uploads/2019/09/Novyy-most-2.jpg|,http://d1.dp.ua/wp-content/uploads/2019/09/Novyy-most-.jpg|"]

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео