Новини України: Європа зіткнеться із «політичними землетрусами»

Новини України: Європа зіткнеться із «політичними землетрусами»
185312 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2015 році Європу очікує період політичної нестабільності згідно дослідженням Economist Intelligence Unit - одного з передових аналітичних центрів.


У 2015 році Європу очікує період політичної нестабільності згідно дослідженням Economist Intelligence Unit - одного з передових аналітичних центрів.
Зріст привабливості популістських партій, і можлива перемога деяких із них на виборах, змусить основні традиційні політичні партії об’єднуватися у такі альянси, які раніше було важко собі уявити
«Криза демократії» в Європі є наслідком розриву між елітами та виборцями, повідомляють у EIU. Існує «діра» в центральному спектрі європейської політики, саме там, де мають генеруватися великі ідеї повинні бути, додають вони. Низька явка на виборах і різке падіння рівня членства у традиційних партія є ключовими факторами в цьому явищі.
Великобританія – де вибори відбудуться в травні – стоїть «на порозі потенційно тривалого періоду політичної нестабільності», на думку дослідників.
Вони кажуть, що є набагато більша, аніж зазвичай, імовірність того, що вибори сформують нестабільний уряд – пророкують, що популістська Партія незалежності Великобританії (UKIP) відбере голоси, як і у консерваторів, так і у лейбористів. Фрагментація уподобань виборців, зробити набагато складнішим формування традиційного для країни однопартійного уряду, який спирається на парламентську більшість.
Але найголовніший політичний виклик відбудеться в Греції. Загальні вибори там пройдуть 25 січня, викликані неспроможністю парламенту обрати нового президента в грудні. Опитування громадської думки показують, що крайня ліва популістська партія Syriza може стати найсильнішою партією. Якщо вони виграють та зможуть сформувати уряд, EIU каже, що це підштовхне ударні хвилі через увесь Європейський союз і виступить в якості каталізатора для політичного перевороту в іншому місці.
Іншими прикладами європейських виборів із потенціалом для непередбачуваних результатів, наведеними EIU, є голосування в Данії, Фінляндії, Іспанії, Франції, Швеції, Німеччини та Ірландії.
«Існує спільний фактор у всіх цих країнах: посилення позицій популістських партій», говорить EIU. Популістські партії та рухи - лівого, правого, або невизначеного спрямування – діють у просторі, який виник після розриву між старими політичними партіями та їх традиційною соціальною базою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео