В Україні ліквідують виправні центри і такий вид покарання як «обмеження волі»

В Україні ліквідують виправні центри і такий вид покарання як «обмеження волі»
79388 ПЕРЕГЛЯДІВ

Першим під реформу пенітенціарної системи на Дніпропетровщині потрапив Ігренський виправний центр №133. Частину засуджених, кого за законом не можна відпустити достроково, переведуть до Широківського виправного центру №75, де вже готуються до поповнення.

Засуджені ШВЦ №75 через журналістів запрошували до себе міністра юстиції України Дениса Малюська. Хотіли показати гарні побутові умови та водночас поскаржитися на безробіття. У цьому виправному центрі багато засуджених, які хочуть працювати, але роботи на всіх не вистачає.

«Ми будемо збільшувати зайнятість людей, щоб і вони могли заробляти, і щоб могли за рахунок цього відшкодовувати шкоду, яку завдали своїми злочинами. Також це часткове поповнення спецфондів, за рахунок яких ми можемо поліпшувати умови їхнього перебування, — заявив міністр юстиції Денис Малюська. — Проте щодо виправних центрів це не довгострокова ідея, бо ми вже подали законопроєкт, відповідно до якого виправні центри будуть закриті. Ми не бачимо сенсу в їхньому існуванні, і взагалі в існуванні такого виду покарання, як обмеження волі».

На думку міністра, виправні центри будували переважно в сільськогосподарських районах, де було потрібно багато робочої сили. Зараз ситуація змінилась кардинально: використовується дорога техніка і потрібні вузькоспеціалізовані професії. Звідси й безробіття у виправних центрах.

За словами Дениса Малюськи, у майбутньому в Україні залишаться лише колонії для тих, хто вчинив тяжкі злочини. А обмеження волі замінять пробаційним наглядом та громадськими роботами. Людина, яка вчинила не тяжкий злочин, буде жити вдома, тож зможе працювати, навчатися і за потреби проходити лікування. Але водночас за нею прискіпливо слідкуватимуть співробітники органу пробації.

Денис Малюська відповів засудженим, що відвідує переважно проблемні колонії та СІЗО, тож до «Широківського виправного центру №75» не збирається. А про гарні побутові умови в цьому закладі добре знає, бо бачив чимало світлин у соцмережах.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео