Пробне ЗНО відбудеться онлайн, сплачені за нього кошти компенсують

Пробне ЗНО відбудеться онлайн, сплачені за нього кошти компенсують
118550 ПЕРЕГЛЯДІВ

Уряд скасував проведення пробного ЗНО під час карантину. Таке рішення було ухвалено через зростання кількості хворих на COVID-19. Втім, випускники можуть пройти його вдома у режимі онлайн. Про це повідомляє пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Зокрема, 15 і 17 червня о 11:00 необхідно зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей, виконати завдання тестового зошита. До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів та отримати свій результат за тестування.

«Під час роботи з тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня», — наголосили в УЦЯО.

Водночас, за дорученням президента Володимира Зеленського, кошти, сплачені за проходження ЗНО, будуть компенсовані.

«Загалом на проходження пробного ЗНО зареєструвалися понад 362 тисячі учасників. Сплачені кошти за його проходження у розмірі майже 53 млн гривень будуть компенсовані у повному обсязі», — зазначив глава Мінфіну Сергій Марченко.

Також головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що можливість проведення основної сесії ЗНО в заплановані терміни буде оцінена 20-22 червня.

Мої відео