В Україні — антирекорд кількості захворілих на коронавірус протягом доби

В Україні — антирекорд кількості захворілих на коронавірус протягом доби
61641 ПЕРЕГЛЯДІВ

Загалом підтверджено 29 070 випадків COVID-19. Протягом останньої доби зафіксовано ще 689 хворих. Усього 456 509 зразків досліджено методом ПЛР та 60 135 зразків — методом ІФА. Таку статистику оприлюднила пресслужба Міністерства охорони здоров`я.

689 нових випадків за добу — це новий антирекорд для України. У МОЗ вже заявили, що пропонуватимуть термінові рішення, які допоможуть зберегти життя українців.

«Такого антирекорду в нас ще не було, — зазначив на щоденному брифінгу міністр охорони здоров`я Максим Степанов. — Навіть у найважчі часи, у квітні, коли була напружена ситуація, в нас ніколи не було 689 осіб, які захворіли протягом 1 дня. Вже протягом тижня ми спостерігаємо підвищену кількість зареєстрованих випадків коронавірусної хвороби. Вже протягом тижня я, як Міністр охорони здоров’я, прошу вас дотримуватися правил безпеки та рекомендацій. У цій ситуації ми будемо терміново пропонувати проведення певних заходів заради здоров’я українців».

Станом на ранок 11 червня 2020 року до Центру громадського здоров`я надійшло 1139 повідомлень про підозру на COVID-19.

Загалом випадки підтверджено: Вінницька обл. — 1236 (808 одужали); Волинська обл. — 1266 (330 одужали); Дніпропетровська обл. — 981 (695 одужали); Донецька обл. — 269 (122 одужали); Житомирська обл. — 992 (540 одужав); Закарпатська обл. — 1471 (634 одужали); Запорізька обл. — 510 (303 одужали); Івано-Франківська обл. — 1649 (992 одужали); м. Київ — 3671 (1053 одужали); Київська обл. — 1919 (616 одужали); Кіровоградська обл. — 563 (447 одужали); Луганська обл. — 54 (44 одужали); Львівська обл. — 2414 (589 одужали); Миколаївська обл. — 311 (203 одужали); Одеська обл. — 1045 (421 одужали); Полтавська обл. — 276 (256 одужали); Рівненська обл. — 2175 (1164 одужали); Сумська обл. — 203 (159 одужали); Тернопільська обл. — 1349 (995 одужали); Харківська обл. — 1374 (657 одужали); Херсонська обл. — 179 (173 одужали); Хмельницька обл. — 523 (355 одужали); Черкаська обл. — 506 (348 одужали); Чернівецька обл. — 3793 (1176 одужали); Чернігівська обл. — 341 (81 одужали).

Загалом в Україні лабораторно підтверджено 29 070 випадків коронавірусної інфекції, з них 2 092 дитини та 5 249 медпрацівників. За весь період 13 141 пацієнт одужав, 854 померли.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео