Новини України: Полковника податкової інспекції підловили на хабарі у розмірі півмільйона гривень

Новини України: Полковника податкової інспекції підловили на хабарі у розмірі півмільйона гривень
211764 ПЕРЕГЛЯДІВ

По Полтавській області пройшла хвиля затримання хабарників, в їх числі і посадові осіби, які раніше працювали в правоохоронних органах.


По Полтавській області пройшла хвиля затримання хабарників, в їх числі і посадові осіби, які раніше працювали в правоохоронних органах. Нещодавно стало відомо, що працівники обласної прокуратури разом з колегами обласного управління, якї займаються питаннями по боротьбі з злочинністю провели затримання полковника податкової міліції по гарячих слідах. Він спочатку вимагав, а згодом і отримав від керівника одного із ТОВ 500 тисяч гривень за так зване офіційне закриття кримінального провадження, яке відкрили на ТОВ за несплату податків. Відомо, що провели санкціонований обшук в службовому кабінеті полковника податкової міліції, де за день до того відбулася передача в його руки куча мічених купюр.
Як написав на сторінці в мережі «Faсebook» Арсеній Аваков – міністр внутрішніх справ, «спеціально для хабарників працівники міліції створили великий обсяг мічених гривень, доларів та євро». З ними будуть приходити спеціальні групи до правопорушників. Міністр звернувся також до громадян із закликом повідомляти про хабарі в правоохоронних органах України.
«Кожне з подібних затримань – це крок у кращю економіку України, в хороші правові відносини. В значно краще життя », - вважає Аваков.
Також варто відзначити, що ще двома днями раніше робітники прокуратури та управління СБУ Полтавської області запротоколювали факт отримання незаконної винагороди начальником центру з надання послуг в Кременчузі, пов’язаних з використанням транспортних засобів. За реєстрацію машини чиновник попросив у власника авто 2,5 тисячі грн, з якими його і затримали.
Але найбільші взятки виявилися у минулого начальника Полтавського обласного управління ДАІ. У його повсякденному портфелі знайшли 18 тисяч доларів, походження яких він пояснити не міг. По попереднім даним, в цілому головний даішник Полтави назбирав «данини» понад 1,5 мільйона грн. На нього відкрито кримінальне провадження і його відсторонили від посади і згідно рішення суду його відпусти під заставу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео