Новини України: Береза: Західні дипломати отримують інформацію про Україну з Russia Today

Новини України: Береза: Західні дипломати отримують інформацію про Україну з Russia Today
211790 ПЕРЕГЛЯДІВ

Народний депутат України Борислав Береза повідомив, що деякі європейські делегати у ПАРЄ на мають правдивої інформації щодо ситуації на Донбасі, оскільки основним джерелом інформації для них є російський пропагандистський канал Russia Today.


Народний депутат України Борислав Береза повідомив, що деякі європейські делегати у ПАРЄ на мають правдивої інформації щодо ситуації на Донбасі, оскільки основним джерелом інформації для них є російський пропагандистський канал Russia Today. За його словами, це завдає Україні великої шкоди, оскільки західні депутати не знають реальної ситуації на Донбасі і в Україні. Окрім цього він повідомив, що головною проблемою України в інформаційній війні із російськими пропагандистами є відсутність чіткої інформаційної політики.
Він повідомив, що частина депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи була готова голосувати за повернення делегації Росії в якості учасника ПАРЄ, але після демонстрації українською делегацією відео на якому було зображено знущання представниками ДНР над українськими «кіборгами» засумнівались і змінили свою позицію. Він зазначив, що кремлівські канали показують у Європі новини з Донбасу у спотвореному вигляді, а тому у Європі не всі знають про реальну картину на сході України. На його думку українська влада повинна забезпечити розсилання реальних фото і відео матеріалів до усіх делегацій ПАРЄ і таким чином формувати їхню точку зору на події в Україні. «Потрібно зробити щотижневе розсилання відео і фото репортажів усім делегаціям ПАРЄ через Інтернет і таким чином формулювати їхні думки і точку зору. На жаль поки що цим ніхто в Україні серйозно не займався.»,- повідомив він. Також він повідомив, що вважає, що зараз необхідно створювати свій інформаційний канал на Заході, яким ми зможемо інформувати жителів Європи про події в Україні, якими вони є насправді. При цьому він уточнив, що розуміє що це не дешевий проект, але це є необхідним. «Зараз багато речей, які зрозумілі нам є незрозумілими для європейців і таким чином ми зможемо це змінити.»,- заявив Береза.

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео