Парламент надав офіційний звіт про результат 100 днів роботи

Парламент надав офіційний звіт про результат 100 днів роботи
238661 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пройшло 100 днів роботи уряду і за цей час зроблено великий поступ у проведенні реформ у країні


Пройшло 100 днів роботи уряду і за цей час зроблено великий поступ у проведенні реформ у країні. Ще раніше спікер ВРУ Володимир Гройсман анонсував результати надбань Ради, проте вже сьогодні опубліковано офіційний звіт.
Яку ж користь принесло нам восьме скликання парламентарів?
Перш за все, в умовах війни, незважаючи на усі складнощі, було прийнято Державний бюджет 2015, а також скасування позаблокового статусу України. Слід додати, що Президент України ініціював відкритість доступу до витрат державних коштів. Важливим і складним було рішення позбутися депутатської недоторканності. Також за 100 днів було вирішено долю децентралізації влади: підтримало більшість депутатів.
Щодо інших сфер, то Мінекономрозвитку заявило, що відмінило 16 регулярних скорочень строку отримання сертифікатів для ведення аграрного бізнесу. Нагадуємо, що на зустрічі Конгресі США та уряду України біло вирішено надати пріоритет - розвитку аграрної сфери.
МВД відзначилося створенням нової патрульної та організації відомства АТО. А щодо оборонної сфери, то тут Міноборони зазначило збільшення чисельності армії ВСУ, а також ведення курсу на модернізацію військового обладнання.
Крім того, основним досягненням уряду було спрощення механізмів побудови житла, а також приваблення коштів для відновлення пошкоджених будівель на Донбасі. Щодо проблеми переселенців, то тут МЗС відзначає, що для тих, хто був вимушений покинути рідний край, виділено 100 млн євро для гуманітарної допомоги від країн ЄС. Також глава МЗС зазначив прогрес у перемовинах з НАТО, щодо надання військової допомоги та збільшення обороноздатності держави, а саме введення миротворців та поставки летальної зброї.
Окрім позитивних сторін, варто відзначити, що плідність праці урядовців більшою частиною фігурує лише на папері. Ложкою дьогтю стало кнопкодавство і численні бійки у залі засідання Ради.
Експерти зазначають, що проведення більшості реформ – ніщо більше ніж піар-акція окремих особистостей. Крім того, самі ж депутати зізнаються, що деякі законопроекти приймалися і з четвертого, і навіть з п’ятого разів.
Звісно, більшість виборців, голосувавши за тих чи інших кандидатів, прагнули раз і назавжди позбутися політичного безкультур’я, проте самі ж депутати не надто прагнуть цього. Крім того, суспільство здивувало, що навіть при критичній ситуації у країні, Рада дозволила собі піти на традиційні новорічні та різдвяні канікули, хоча самі народні обранці не раз підкреслювали, що зараз як ніколи, треба посиленно працювати, адже у країні іде війна…
Ось такими були результати роботи наших народних обранців. Звісно, було багато позитивних моментів, як-от прозорість витрат коштів. Проте, була й інша сторона медалі: деякі законодавці ініціативи просто ігноруються, а деякі - навпаки, слухаються до тих пір, поки більшість не проголосує «за». Частина реформи є недосконалими, потребують доопрацювання, проте все ж таки, більшість нововведень є корисними для держави. Значний поступ у реформаторських новаціях відмітили навіть закордонні лідери держав.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео