Як вийти зі складу керівного органу структурного утворення політичної партії?

Як вийти зі складу керівного органу структурного утворення політичної партії?
177909 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вступ до політичної партії – не довічне тавро, а об’єднання - за певними програмами соціально-економічного розвитку задля виявлення політичної волі громадян.
Тож, якщо Ви більше не бажаєте підтримувати ту чи іншу політсилу, можете свідомо покинути членство.

Також членами політичних партій не можуть бути:
- судді,
- прокурори,
- поліцейські,
- співробітники Служби безпеки України,
- військовослужбовці,
- працівники митних та податкових органів,
- персонал Державної кримінально-виконавчої служби України,
- працівники Національного антикорупційного бюро України,
- державні службовці,
- члени Національної комісії, які здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Право зупинити чи припинити своє членство в політичній партії, її структурному утворенні передбачене частиною шостою статті 6 Закону України «Про політичні партії в Україні».
Така необхідність найчастіше виникає при вступі на державну службу або зміні партії, адже статтею 6 Закону України «Про політичні партії в Україні» передбачено, що громадянин України може перебувати одночасно лише в одній політичній партії.
Складність виникає у тому випадку, якщо особа, яка виходить із політичної партії, була обрана до керівних органів такої партії або її структурних утворень.
Для того щоб виключити відомості про себе як члена керівного органу політичної партії або її структурного утворення з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, достатньо особисто подати до Відділу державної реєстрації громадських формувань заяву про вихід із такої політичної партії або її структурного утворення з відміткою про її прийняття. Адміністративний збір за внесення таких змін не сплачується.
Відмітку про прийняття має поставити керівний орган політичної партії або її структурного утворення, визначений статутом. Це може бути керівник колегіального органу, з якого Ви бажаєте вийти, або інший орган структурного утворення вищого рівня.
Єдиним виключенням є припинення членства керівника, особливий порядок якого передбачено частинами шостою-сьомою статті 6 Закону України «Про політичні партії» та положеннями статей 17, 21 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
Членство у структурному утворенні політичної партії керівника або його заступника припиняється з дня, наступного за днем обрання нового керівника чи його заступника.
У разі виходу зі структурного утворення політичної партії керівника необхідно обрати нового, у порядку, передбаченому статутом партії.
До Відділу державної реєстрації громадських формувань потрібно подати документи, передбачені для внесення змін до юридичної особи або структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи. Перелік документів залежить також і від статуту політичної партії.
Вичерпний перелік міститься у частині четвертій статті 17 та частині четвертій статті 21 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Звертаємо Вашу увагу
Закон України «Про політичні партії в Україні» встановлює 10-денний строк подачі документів після прийняття рішень про внесення змін до відомостей про політичну партію, її обласні, міські та районні організації або інші структурні утворення, передбачені статутом партії, а також про первинні осередки політичної партії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео